تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری مهر: عاطف ناصری شامگاه جمعه در بازدید از محل حادثه به خبرنگار گفت: به دلیل وقوع تندباد یک سمت مدرسه کانکسی به صورت کامل تخریب شده است. وی افزود: با توجه به اینکه این اتفاق در روز جمعه به وقوع پیوسته کسی در مدرسه حضور نداشته و خسارت جانی به فردی وارد نشده […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: عاطف ناصری شامگاه جمعه در بازدید از محل حادثه به خبرنگار گفت: به دلیل وقوع تندباد یک سمت مدرسه کانکسی به صورت کامل تخریب شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این اتفاق در روز جمعه به وقوع پیوسته کسی در مدرسه حضور نداشته و خسارت جانی به فردی وارد نشده است.

فرماندار سرعین متذکر شد: علاوه بر این در این روستا چهار تیر چراغ‌برق نیز با تندباد از زمین کنده شده که سه مورد چوبی و یک مورد بتنی بود.

 

تخریب مدرسه کانکسی سرعین بر اثر تندباد

به گفته ناصری در پی این حادثه برق روستا به صورت کامل قطع شده و مأموران اداره برق در حال ترمیم شبکه هستند.

وی همچنین در خصوص قطعی گاز این روستا اضافه کرد: تعدادی از لوله‌های گاز دچار مشکل شده بود که با رسیدگی به موقع مأموران مشکل رفع شده و گاز اهالی روستا برقرار شده است.

فرماندار سرعین با تأکید به اینکه مشکل حاد و غیرقابل‌کنترلی در روستا به وقوع نپیوسته در خصوص وضعیت تحصیل دانش آموزان اضافه کرد: به صورت موقت کلاس درس دانش آموزان در مسجد روستا یا یکی از منازل مسکونی دایر می‌شود.

ناصری افزود: از فردا با بهبود شرایط جوی مدرسه بازسازی می‌شود و با توجه به اینکه ساختمان مدرسه تحت پوشش بیمه است، مشکلی در بهسازی نخواهیم داشت.

به گفته فرماندار سرعین نزدیک به ۲۰۰ نفر در روستای تازه کند سرعین ساکن هستند.

 
مدرسه تخریب شده سرعین آسیب جانی نداشت

احمد ناصری در گفتگو با خبرنگار گفت: عصر امروز به دلیل وقوع تندباد بخشی از مدرسه کانکسی روستای تازه کند سرعین تخریب شده است.

وی افزود: این مدرسه ابتدایی ۱۲ دانش‌آموز دارد که به دلیل تعطیلی در روز جمعه، خوشبختانه خسارت جانی در برنداشته است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان متذکر شد: مدیر مدرسه اقدامات ایمنی را به محض تخریب پیاده ساخته و از جمله لوله گاز مدرسه را بسته است.

به گفته ناصری با توجه به اینکه بخشی از مدرسه سالم است، از فردا دانش‌آموزان می‌توانند در کلاس درس حاضر شده و در کلاس سالم مدرسه فعالیت تحصیلی خود را ادامه دهند.

وی افزود: در عین حال بازسازی بخش تخریب شده نیز در کوتاه مدت انجام می شود و با توجه به اینکه مدرسه کانکسی است، در کوتاه مدت عملیات بازسازی به اتمام می‌رسد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس