تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخستین بالگرد امدادی هلال احمر استان سمنان با هدف تکمیل چرخه امداد و نجات و پاسخگویی سریع در حوادث سراسر کشور، در سایت امداد هوایی استان سمنان آشیانه کرد. به گزارش ایسنا، دکتر ناصر چرخساز، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مراسم رسمی تحویل بالگرد امدادی به جمعیت هلال احمر استان […]

[ad_1]

نخستین بالگرد امدادی هلال احمر استان سمنان با هدف تکمیل چرخه امداد و نجات و پاسخگویی سریع در حوادث سراسر کشور، در سایت امداد هوایی استان سمنان آشیانه کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر ناصر چرخساز، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مراسم رسمی تحویل بالگرد امدادی به جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: مقرر شده است تا در هفته دولت دو استان سمنان و خراسان شمالی به بالگرد مجهز شوند.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان امداد و نجات برای توسعه ناوگان امداد هوایی کشور، تصریح کرد: برنامه جمعیت هلال احمر، پوشش امداد هوایی ۳۱ استان کشور با توجه به تعداد بالگردهای سازمان است که به این ترتیب تمام استان‌ها یا به صورت کامل یا دوره‌ای صاحب بالگرد امدادی خواهند شد.

چرخساز با اشاره به اینکه بالگرد تحویل داده شده به استان سمنان، سایر استان‌هایی که به بالگرد امدادی نیازمند باشند را نیز پوشش خواهد داد، گفت: مقرر شده استان‌هایی که با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های قوی خود به آشیانه امداد هوایی مجهز شده‌اند، به محض رخداد حادثه احتمالی همه استان‌های همجوار خود را پوشش دهند.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به بالگردهای جدید خریداری شده، تصریح کرد: چهار فروند بالگرد جدید به ناوگان امداد هوایی کشور اضافه شده و هم اکنون هلال احمر با ۲۲ بالگرد امدادی، حوادث سطح کشور را پوشش می‌دهد.

دکتر حسن شکراللهی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان نیز در این مراسم گفت: آشیانه امداد هوایی استان سمنان با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی امروز به بالگرد امدادی تجهیز و مقرر شده به چرخه امداد و نجات در استان سمنان و استان‌هایی که سمنان معین آنها محسوب می‌شود، خدمات امداد هوایی منسجمی ارائه دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس