تاریخ انتشار: ۲۷ اسف ۱۳۹۳

یک تحلیلگر صهیونیست گفت، نتانیاهو دیگر در کابینه اسرائیل جایی ندارد و تاریخ مصرف وی به پایان رسیده است . به گزارش گذارنیوز و به نقل از واحد برونمرزی، «باراک رافید» تحلیلگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص روز سه شنبه نوشت،”تاریخ مصرف بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر گذشته است و باید جلوی نخست وزیری او گرفته شود.” رافید […]

یک تحلیلگر صهیونیست گفت، نتانیاهو دیگر در کابینه اسرائیل جایی ندارد و تاریخ مصرف وی به پایان رسیده است .

نتانیاهو

به گزارش گذارنیوز و به نقل از واحد برونمرزی، «باراک رافید» تحلیلگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص روز سه شنبه نوشت،”تاریخ مصرف بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر گذشته است و باید جلوی نخست وزیری او گرفته شود.”
رافید در این مقاله با انتقاد از اینکه نتانیاهو به جای تأمین نیازهای جامعه اسرائیل فقط به ایران هراسی و برخی مسائل حاشیه ای اهمیت می دهد، انتخابات پارلمانی اسرائیل را پایان دوره سیاسی نتانیاهو دانست.
رافید نوشت نتانیاهو در سه ماه اخیر به ویزه پس از آنکه گزارش تخلف ها و سوء استفاده های مالی اش بر همگان آشکار شد، از کاهش محبوبیت حزبش احساس خشم و ناامیدی می کند
رافید نوشت بسیاری از اسرائیلی هایی که در دوره‌های اول و دوم انتخابات بی فکرانه به نفع لیکود رأی دادند اکنون با نتانیاهو مخالفند و اکنون به دنبال جایگزین هستند.
آری شافیت دیگر تحلیلگر اسرائیلی در مقاله دیگری نوشت انتخابات سال ۲۰۱۵ به مثابه همه پرسی برای نتانیاهوست که اسرائیل را بی آنکه دیدگاه روشنی داشته باشد به بن بست رسانده است.
شافیت نتانیاهو را نخست وزیری شکست خورده توصیف کرد که با سخنرانی در کنگره نشان داد،جز مقابله با فلسطین و ستیز با ایران چیزی در برنامه خود ندارد .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس