تاریخ انتشار: ۲۴ بهم ۱۳۹۴

امریکا این بار به مثابه یک بازیگر مستقیم در محیط سیاست داخلی ایران عمل کرده و قصد فرستادن یک لیست ویژه به هر دو مجلس را دارد

به گزارش “گذارنیوز”  مهدی محمدی، اسنرانژیست دلواپسان و عضو تیم هسته ای سابق(سعید جلیلی) در یادداشتی کوتاه و مهم نوشت:

یکی از مهم ترین ویژگی های انتخابات خبرگان و مجلس آینده این است که در آن برندها و لیست ها رقابت خواهند کرد نه افراد. اگرچه در تهران ظاهرا حداقل چهار لیست ظاهر خواهد شد اما فقط دو لیست اصلی وجود خواهد داشت که من آنها را به ترتیب لیست اصلح و لیست آشوب می خوانم. یک حقیقت ساده ولی مهیب این است که امریکا این بار به مثابه یک بازیگر مستقیم در محیط سیاست داخلی ایران عمل کرده و قصد فرستادن یک لیست ویژه به هر دو مجلس را دارد که کارکرد آنها آغاز آشوب ساختاری در ایران خواهد بود. علت اینکه کری گفته درباره انتخابات ایران موضع نمی گیرد این است که تصور می کنند حرافی همچون ٨٨ -وبلکه بدتر از آن- عملیات آنها را تباه خواهد کرد.

مهدی محمدی (۱۳۶۰)   و از اعضای سابق دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی است.  محمدی قبلاً عضو شورای سردبیری  و دبیر سیاسی روزنامه کیهان بوده‌است و برای وطن امروز، خبرگزاری فارس و مشرق نیوز نیز مقاله می‌نویسد. او در دوران سعید جلیلی از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران  و در مقاطعی سخنگوی تیم  بوده‌است. محمدی از منتقدان جدی رویکرد سیاسی و هسته‌ای حسن روحانی است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس