تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با اشاره به تهیه طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران بر اساس محورهای سه گانه ، از تقدیم این طرح به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به تهیه طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران اعلام کرد: با […]

[ad_1]

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با اشاره به تهیه طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران بر اساس محورهای سه گانه ، از تقدیم این طرح به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به تهیه طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران اعلام کرد: با توجه به گزارش‌های متعددی که در زمینه تخلفات گسترده در شهرداری تهران واصل شده بود و به منظور حصول اطمینان از رعایت قانون در امور مدیریتی مختلف شهرداری تهران طرح تحقیق و تفحص در این رابطه تهیه و به صورت رسمی تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.


این نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به امضای تعدادی از نمایندگان مجلس رسیده است، به تشریح محورهای سه‌گانه مورد نظر در این طرح پرداخت و گفت: نخستین محور این طرح تحقیق و تفحص مربوط به تملک و واگذاری املاک اعم از زمین و مسکن از سوی شهرداری تهران به اشخاص حقوقی و حقیقی است که موضوع واگذاری املاک به برخی از اعضای شورای شهر تهران نیز در مجموعه این محور مورد بررسی قرار می‌گیرد.


او ادامه داد: پروژه‌های مشارکتی شهرداری تهران با اشخاص حقیقی و حقوقی یکی دیگر از محورهای این طرح تحقیق و تفحص است و سومین محور این طرح تحقیق و تفحص مربوط به توافق‌های انجام شده از سوی شهرداری تهران با اشخاص حقیقی و حقوقی منبعث از تغییر کاربری‌های انجام شده ، است.


صادقی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تخلف‌های صورت گرفته در بیش از یک دهه که توسط برخی دیگر از نهادها و سازمان‌ها و با همکاری شهرداری تهران انجام شده در این تحقیق و تفحص مورد بررسی قرار خواهد گرفت،‌گفت: طبیعتا در صورتی که این تخلف‌ها ذیل یکی از محورهای سه‌گانه یاد شده باشد ، در مورد آن نیز اقدام خواهد شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس