تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به منطقه آزاد قشم از پروژه های این منطقه در آخرین روز از هفته دولت بازدید کرد. به گزارش ایسکانیوز، اکبر ترکان که صبح امروز از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد مورد استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران […]

[ad_1]

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به منطقه آزاد قشم از پروژه های این منطقه در آخرین روز از هفته دولت بازدید کرد.

به گزارش ایسکانیوز، اکبر ترکان که صبح امروز از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد مورد استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران این منطقه قرار گرفت.
صبح امروز پروژه های پایانه مسافری بندر بهمن (خط ویژه کشتیرانی قشم ـ خصب عمان) با ۳۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال اعتبار، پانتون ۱۹۸ تنی اسکله بهمن قشم با ۳۴ میلیارد ریال اعتبار و پایانه مسافری بین المللی مورد بازدید ترکان قرار گرفت.
خط کشتیرانی قشم ـ خصب عمان یکی از وعده های رئیس جمهور به مردم قشم در سفر فروردین ماه به این جزیره بود که با اعتبارات سازمان منطقه آزاد قشم راه اندازی شد.
پروژه شهرک سازی در زمین های ۹۸ ـ ۷۴ ـ و ۶۵ هکتاری، کلنگ زنی پروژه مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی آب شیرین و تصفیه خانه فاضلاب، کلنگ زنی پروژه برج اداری بازرگانان، ساختمان کتابخانه خلیج فارس، بازدید از برج دوقلوی اداری آلفابت، افتتاح واحد تولیدی “آرتا طراحان قشم” فعال در حوزه دکوراسیون داخلی در جزیره قشم از جمله برنامه های بازدید ترکان از جزیره قشم در صبح امروز (دوشنبه) بود.
وی هم چنین با حضور در شهرک صنعتی تولا در جزیره قشم واحد تولیدی “آرام شناور کیان” فعال در حوزه ساخت شناور با اشتغال زایی ۴۳ نفر و سرمایه گذاری ۲۱۰ میلیارد ریال را افتتاح کرد.
کلنگ پروژه ۲۰ هکتاری سایت انبارهای بازرگانان قشم در روستای طولا در جزیره قشم نیز با حضور اکبر ترکان و حمیدرضا مومنی به زمین زده شد.
در این بازدیدها حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی بازارگان معاون تولید، صادرات و فناوری، محمد معزالدین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مسئولان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند.
لازم به ذکر است مجموع سرمایه گذاری های جدید در پروژه های در دست احداث در منطقه آزاد قشم بالغ بر ۴۳ هزار میلیارد ریال است.
جزیره قشم با یکهزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت و حدود ۱۱۷ هزار نفر جمعیت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران قرار دارد.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس