تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیروزارت بهداشت گفت: مناطق سیل زده استان های شمالی کشور در زمینه بیماری های واگیر تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی منطقه است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر […]

[ad_1]

دکتر محمد مهدی گویا

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیروزارت بهداشت گفت: مناطق سیل زده استان های شمالی کشور در زمینه بیماری های واگیر تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی منطقه است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در نشست تخصصی بیماری های منتقله از آب و غذا در ساری گفت : با فروکش کردن طغیان بلایای طبیعی به خصوص سیل نگرانی برای بروز بیماری از طریق آب و غذا وجود دارد.

گویا افزود: مراکز بهداشتی و درمانی پس از این حوادث در استان های شمالی ،آب شرب، فاضلاب و سایر مواردی که می تواند باعث بروز بیماری واگیر در این مناطق شود را تحت کنترل در آوردند و تاکنون مشکل خاصی وجود نداشته است.

او به سیل زدگان استان های شمالی کشور افزود : به دلیل احتمال بروز برخی بیماریها در این مناطق بهداشت فردی را در مصرف موادغذایی از جمله آب شرب رعایت کنند.

گفتنی است نشست تخصصی بیماری های منتقله از آب و غذا امروز در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور مسوولان وزارت بهداشت برگزار شد.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس