تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ از تجهیز سیستم خورشیدی در غرفه های بازیافت سطح منطقه با هدف بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر و کاهش هزینه‌ها خبر داد. به گزارش ایسنا، عباس صمدیان با اعلام این خبر گفت: افزایش مصرف انرژی در کشور و محدود بودن منابع طبیعی لزوم حرکت در راستای […]

[ad_1]

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ از تجهیز سیستم خورشیدی در غرفه های بازیافت سطح منطقه با هدف بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر و کاهش هزینه‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، عباس صمدیان با اعلام این خبر گفت: افزایش مصرف انرژی در کشور و محدود بودن منابع طبیعی لزوم حرکت در راستای جلوگیری از اتلاف انرژی را بیشتر نمایان می‌کند و با توجه به نقش حیاتی انرژی برای جوامع بشری و پیشرفت و توسعه پایدار کشورها، امروزه استفاده بهینه از منابع انرژی جهت رفع نیازهای جامعه انسانی نیازمند روی آوری به مدیریت انرژی و بهینه سازی مصرف آن است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ گفت: انرژی خورشیدی به عنوان منبعی نامحدود، تجدیدپذیر و رایگان، ایمن و بدون خطر و سازگار با محیط زیست و قابل دسترس محسوب می شود و بهره برداری از آن کاهش مصرف سوخت فسیلی و آلودگی محیط زیست را در پی دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه۲، صمدیان بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر و کاهش هزینه‌ها و آسیب‌های احتمالی ناشی از انرژی‌های تجدید ناپذیر را از اهداف این طرح برشمرد و خاطرنشان کرد: این طرح در ۱۱غرفه بازیافت منطقه  در حال اجرا است و در برنامه های آتی نسبت به تجهیز  ۱۷ غرفه دیگر در سطح منطقه به پنل خورشیدی در دستورکار قرار گرفته و اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس