تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران از تجهیز تمامی چراغ‌های راهنمایی تقاطع‌های شهر تهران به سیستم صوت برای هدایت روشن دلان خبر داد. به‌ گزارش ‌ایسنا، ایلوش وزیری، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران صبح امروز در مراسم “ستاد مهر” که برای رصد ترافیک آغاز سال تحصیلی جدید در معاونت حمل و نقل […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران از تجهیز تمامی چراغ‌های راهنمایی تقاطع‌های شهر تهران به سیستم صوت برای هدایت روشن دلان خبر داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، ایلوش وزیری، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران صبح امروز در مراسم “ستاد مهر” که برای رصد ترافیک آغاز سال تحصیلی جدید در معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از ساعت ۶ ایجاد شده بود در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهر تهران از لحاظ زیر ساخت تجهیزات هوشمند همچون شبکه فیبر نوری، کنترل بی آر تی و …. بسیار پیچیده است.

وی با اشاره به این که در حال‌ حاضر ۲۲ اکیپ نگه داشت چراغ راهنمایی در ۲۲ منطقه شهر تهران مستقر شده است تا در زمان بروز اختلال بلافاصله نسبت به رفع آن اقدام کنند، تصریح کرد: همچنین اکیپ های دیگر نگه داشت وسایل  کنترل هوشمند در کنار پلیس راهور  هدایت ترافیک را در دست دارند.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان این که حدود ۱۰۰ تقاطع شهر تهران مجهز به سیستم صوت برای روشن دلان شده است تا با تغییر وضعیت چراغ راهنمایی از طریق صوت این افراد نابینا و کم بینا را در جریان قرار دهند، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا پایان سال همه تقاطع‌های شهر تهران به سیستم صوت مجهز شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس