تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۴

تعدادی از بازیکنان راه‌آهن مقابل سازمان لیگ تجمع کردند. به گزارش گذار نیوز حدود یازده نفر از بازیکنان تیم فو‌تبا‌ل راه‌آهن ساعت یازده امروز مقابل سازمان لیگ تجمع کرده‌اند تا نسبت به رای صادره از سوی کمیته‌ استیناف اعتراض کنند. آنها اعتقاد دارند که کمیته‌ استیناف رای عادلانه‌ای صادر نکرده است. بهادر عبدی، با تایید […]

تعدادی از بازیکنان راه‌آهن مقابل سازمان لیگ تجمع کردند.

راه آهن

به گزارش گذار نیوز حدود یازده نفر از بازیکنان تیم فو‌تبا‌ل راه‌آهن ساعت یازده امروز مقابل سازمان لیگ تجمع کرده‌اند تا نسبت به رای صادره از سوی کمیته‌ استیناف اعتراض کنند. آنها اعتقاد دارند که کمیته‌ استیناف رای عادلانه‌ای صادر نکرده است.

بهادر عبدی، با تایید این خبر اظها‌ر کرد: ما در این‌جا جمع شده ایم تا نسبت به رای صادره از سوی کمیته‌ استیناف اعتراض کنیم. ما برای نگه داشتن راه‌آهن در لیگ برتر از جان و دل مایه گذاشتیم و زحمت کشیده‌ایم و توانستیم نتیجه‌ بازی را در درون زمین رقم بزنیم، ولی متاسفانه در بیرون از زمین کاری کردند که به لیگ یک سقوط کنیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: درست است که تیم ما، هیات مدیره و تشکیلات و مالک مشخصی ندارد ولی ما بازیکنان برای این تیم زحمات زیادی کشیده‌ایم و می‌خواهیم حقمان را بگیریم.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس