تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جمع متسابقین شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران شاغل و خانواده های کارکنان آجا از آنان تجلیل کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سرلشکر عطاءالله صالحی، فرمانده کل ارتش صبح امروز دوشنبه، همزمان با دومین روز از برگزاری مسابقات […]

[ad_1]

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جمع متسابقین شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران شاغل و خانواده های کارکنان آجا از آنان تجلیل کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سرلشکر عطاءالله صالحی، فرمانده کل ارتش صبح امروز دوشنبه، همزمان با دومین روز از برگزاری مسابقات قرانی آجا در جمع متسابقین این دوره از مسابقات در مسجد حضرت امام خمینی(ره) ستاد آجا حضور یافت و از نزدیک با آنان دیدار و به گفت و گو پرداخت.

فرمانده کل ارتش در این دیدار بر نقش معنویت در تقویت و ارتقاء بنیه دفاعی تأکید و از حضور پرشور جوانان و خانواده های کارکنان آجا در مسابقات قرآنی تجلیل و قدردانی کرد.

گفتنی است شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران شاغل و خانواده های کارکنان آجا به مدت سه روز از ۱۴ تا ۱۷ شهریور ماه و به همت معاونت فرهنگی و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در سالن همایش های کوثر این سازمان برگزار و از منتخبین طی مراسمی در اختتامیه این رقابت ها تجلیل بعمل خواهد آمد.

همچنین منتخبین این دوره از مسابقات به مسابقات قرآنی نیروهای مسلح و ارتش های کشورهای اسلامی راه خواهند یافت.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس