تاریخ انتشار: ۳۰ آبا ۱۳۹۴

یکی از اصلاح طلبان در آخرین پست در کانال تلگرام خود از شهدای مدافع حرم تقدیر به عمل آورد .

به گزارش “گذارخبر”  سید محمد علی ابطحی از مدافعان حرم به عنوان مدافعان حریم امنیت در ایران نام برد .
وی در کانال تلگرامی خود نوشت :
مدافعان حرم ، مدافعان حریم امنیت ایران
این روزها در گوشه و کنار کشور شاهد تشییع جنازه غریبانه کسانی هستیم که از آن ها با عنوان شهدای مدافعین حرم یاد میشود . عمده آنها در سوریه و در آزاد سازی شهر حلب شهید شده اند .
من به جای شهدای مدافعین حرم ، بیشتر علاقمندم از آن ها با عنوان شهدای مدافعان حریم ایران یاد کنم . به این ماجرا تا کنون کمتر از نگاه منافع و مصالح ایرانی توجه شده .
در برابر دشمنان خطرناک تکفیری که تا قلب اروپا یک جنگ تمام عیار را پیش برده اند و آنها از نظر عقیدتی و سیاسی با ایران شیعه بیشتر از همه دشمنی دارند ، عده ای پاک باخته مرزهای ایران را از حدود جغرافیایی کشورمان به هزاران کیلومتر دورتر برده اند تا ایران و ایرانی در امنیت باشد .
ارزش این مدافعان حریم ایران ، همسان ارزش رزمندگان دفاع مقدس است . هرکس به امنیت و آرامش و تمامیت ارضی وسربلندی ایران فکر می کند ، باید به شهیدان مدافعین حرم که در حقیقت مدافعان حریم کشورمان ایران هستند ، ادای احترام کند .
تجلیل تلگرامی ابطحی از شهدای مدافع حرم + عکس

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. دوست تربتی says:

    در فتنه سال ۷۸ که سرویس های امنیتی کشور را درگیر بخودش کرد طالبان و اشرار در خراسان بزرگ امنیت را سلب کرده بودند . هزاران گروگانگیری و تجاوز انجام شد ? . در فتنه ۸۸ که همین اقا سید با رمز اشوب تقلب دوباره سرویس های امنیتی را در گیر خودش کرد جناب ریگی اوضاع اسف باری رو برای مردم سیستان بوجود اورد ؟ به اقایانی که در ایجاد فتنه متبحر شده اند و امروز به قول اقای خاطرات ۲ نفره اتش زیر خاکستر می بینم و زمزمه های اسم رمز مثل شورای رهبری و غیره می رسد هشدار می دهم اینبار با فتنه شما امنیت ایران میزبان داعش خون خوار خواهد بود !!!

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس