تاریخ انتشار: ۳۰ آبا ۱۳۹۴

یکی از اصلاح طلبان در آخرین پست در کانال تلگرام خود از شهدای مدافع حرم تقدیر به عمل آورد .

به گزارش “گذارخبر”  سید محمد علی ابطحی از مدافعان حرم به عنوان مدافعان حریم امنیت در ایران نام برد .
وی در کانال تلگرامی خود نوشت :
مدافعان حرم ، مدافعان حریم امنیت ایران
این روزها در گوشه و کنار کشور شاهد تشییع جنازه غریبانه کسانی هستیم که از آن ها با عنوان شهدای مدافعین حرم یاد میشود . عمده آنها در سوریه و در آزاد سازی شهر حلب شهید شده اند .
من به جای شهدای مدافعین حرم ، بیشتر علاقمندم از آن ها با عنوان شهدای مدافعان حریم ایران یاد کنم . به این ماجرا تا کنون کمتر از نگاه منافع و مصالح ایرانی توجه شده .
در برابر دشمنان خطرناک تکفیری که تا قلب اروپا یک جنگ تمام عیار را پیش برده اند و آنها از نظر عقیدتی و سیاسی با ایران شیعه بیشتر از همه دشمنی دارند ، عده ای پاک باخته مرزهای ایران را از حدود جغرافیایی کشورمان به هزاران کیلومتر دورتر برده اند تا ایران و ایرانی در امنیت باشد .
ارزش این مدافعان حریم ایران ، همسان ارزش رزمندگان دفاع مقدس است . هرکس به امنیت و آرامش و تمامیت ارضی وسربلندی ایران فکر می کند ، باید به شهیدان مدافعین حرم که در حقیقت مدافعان حریم کشورمان ایران هستند ، ادای احترام کند .
تجلیل تلگرامی ابطحی از شهدای مدافع حرم + عکس

 

۰۰

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. دوست تربتی says:

    در فتنه سال ۷۸ که سرویس های امنیتی کشور را درگیر بخودش کرد طالبان و اشرار در خراسان بزرگ امنیت را سلب کرده بودند . هزاران گروگانگیری و تجاوز انجام شد ? . در فتنه ۸۸ که همین اقا سید با رمز اشوب تقلب دوباره سرویس های امنیتی را در گیر خودش کرد جناب ریگی اوضاع اسف باری رو برای مردم سیستان بوجود اورد ؟ به اقایانی که در ایجاد فتنه متبحر شده اند و امروز به قول اقای خاطرات ۲ نفره اتش زیر خاکستر می بینم و زمزمه های اسم رمز مثل شورای رهبری و غیره می رسد هشدار می دهم اینبار با فتنه شما امنیت ایران میزبان داعش خون خوار خواهد بود !!!

    ۰

    ۰

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس