تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وب سایت سینما گیم فا: وقتی شبکه فاکس تصمیم عجیبی درباره توقف شش قسمت باقی مانده از فصل دوم سریال Lucifer (لوسیفر) تا ۱۷ مه گرفت، طرفداران فرمانروای جذاب آتش جهنم از کنسل شدن این سریال ترسیدند. کاملا مشخص است که رتبه بندی تلوزیونی پایین یا محتوای مذهبی، سرنوشت این سریال را در این […]

[ad_1]

وب سایت سینما گیم فا: وقتی شبکه فاکس تصمیم عجیبی درباره توقف شش قسمت باقی مانده از فصل دوم سریال Lucifer (لوسیفر) تا ۱۷ مه گرفت، طرفداران فرمانروای جذاب آتش جهنم از کنسل شدن این سریال ترسیدند. کاملا مشخص است که رتبه بندی تلوزیونی پایین یا محتوای مذهبی، سرنوشت این سریال را در این شبکه در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. بعد از تمامی این جنجال‌ها، حالا مشخص شده که شبکه فاکس نسبت به شیطان خیلی هم بی رغبت نیست. این شبکه اعلام کرده که مجموعه تلوزیونی لوسیفر با فصل سوم در قالب ۲۲ قسمت جدید به پخش تلوزیونی باز می‌گردد. با سینماگیمفا همراه باشید.

 

تجدید نظر در فصل سوم سریال Lucifer 

با توسعه‌ی کاراکتر خلق شده توسط نیل گیمن، سم کیت و مایک درینگن برگ در مجموعه کتاب‌های کامیک The Sandman و Lucifer، و اقتباس تلوزیونی آن به دنبال اسطوره شناسی بخش تورات، این سریال با سبک کمدی-درام ساخته شده است. کاراکتر اصلی آن به‌صورت جوان شیفته‌ای تجسم شده که از کار قدیمی هزار ساله‌اش به‌عنوان فرمانروای جهنم خسته شده و کلوپ انحصاری در لس‌آنجلس پیدا کرده و در میان انسان‌ها زندگی می‌کند. سبک زندگی اصولی لوسیفر و اجبار غیر طبیعی او برای مجازات بدکاران به گونه‌ای است که به کاراگاه جنایی زیبایی به نام کلوئی دکر با بازی لورن جرمن کمک می‌کند. لوسیفر از قدرت‌های شیطانی‌اش برای حل قتل‌های رخ داده به‌عنوان مشاور در L.A.P.D. استفاده می‌کند.

مجموعه تلوزیونی لوسیفر، دی.بی. وودساید، لیزلی آن برنت و تریشیا هلفر را به‌عنوان موجودات شیطانی و آسمانی در زندگی لوسیفر به تصویر کشیده و راچل هریس، کوین آلخاندرو و ایمی گارسیا نیز همراهان انسانی او هستند. لوسیفر توسط تام کاپینوس و جو هندرسون ساخته شده و مدیر بخش تفریحات شبکه فاکس، دیوید مدن، بیانیه ذیل را در مدح تجدید نظر صورت گرفته در این مجموعه منتشر کرده است:

لوسیفر از معدود سریال‌هایی است که از همان ابتدا قوی بوده و در حال بهتر شدن است. تام، لورن و کل تیم بازیگران، این شخصیت‌ها را سه بعدی کرده‌اند و تیم تولید، جری، لن و جاناتان، جو و ادی، یکی از بهترین تیم‌های تولید است. در اینجا از برادران وارنر به خاطر تعهدشان به این مجموعه کمال تشکر و قدردانی را داریم و بی‌صبرانه منتظر فصل سوم این سریال هستیم.

فصل دوم لوسیفر اول مه ۲۰۱۷ مجددا پخش می‌گردد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس