تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهور و اعضای دولت تدبیر و امید، در نخستین روز هفته دولت با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند. به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و اعضای هیات دولت صبح سه‌شنبه در این مراسم با نثار تاج گل و […]

[ad_1]

رییس جمهور و اعضای دولت تدبیر و امید، در نخستین روز هفته دولت با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و اعضای هیات دولت صبح سه‌شنبه در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.


وی و اعضای دولت همچنین با حضور برسر مزار شهیدان رجایی، باهنر و بهشتی و شهدای دولت و گلزار شهدای دفاع مقدس به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند.


در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام راحل و تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره)، رییس جمهوری و اعضای هیات دولت را همراهی می‌کرد.


همچنین روحانی در جریان این مراسم به ابراز احساسات مردمی که در محل حضور داشتند پاسخ داده و دقایقی با ایشان به گفت‌وگو پرداخت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس