تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم تجدید بیت با شهداء معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در امامزاده صالح (ع) برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان انرژی اتمیویژه برنامه با شکوه تجدید بیعت با شهداء با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس، سازمان انرژی اتمی ایران جمعی […]

[ad_1]

مراسم تجدید بیت با شهداء معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در امامزاده صالح (ع) برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان انرژی اتمیویژه برنامه با شکوه تجدید بیعت با شهداء با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس، سازمان انرژی اتمی ایران جمعی از معاونین و مدیران سازمان، اعضای خانواده معزز شهدای سازمان و شهدای هسته ای کشور در امامزاده صالح (ع) برگزار شد.

در این برنامه که در قالب برنامه های سازمان در هفته دولت با شعار اقدام و عمل، ملت-دولت، امیدوار و استوار برگزار شد، حجت الاسلام سید مصطفی میرلوحی سخنانی کوتاه ایراد نمود و سپس یکی از خادمین آستان قدس رضوی در وصف حضرت امام رضا (ع) مطالبی بیان نمود و سپس نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار گردید.

در بخشی دیگر از این برنامه حاضرین در محل کهف الشهداء بار دیگر با شهداء بیعت کردند و مسئول این فضای روحانی توضیحاتی در خصوص وجه تسمیه کهف الشهداء، انتخاب آن و شرایط شهداء ارائه کرد.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس