تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، «بثینه شعبان» مشاور سیاسی و رسانه‌ای «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه در گفت‌وگو با «راشا تودی»، تأکید کرد حمله جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی علیه مواضع ارتش سوریه در «دیرالزور» از قبل برنامه‌ریزی شده بود. شعبان گفت: ادعاهای «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در مورد اشتباهی بودن حمله جنگنده‌های […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، «بثینه شعبان» مشاور سیاسی و رسانه‌ای «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه در گفت‌وگو با «راشا تودی»، تأکید کرد حمله جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی علیه مواضع ارتش سوریه در «دیرالزور» از قبل برنامه‌ریزی شده بود.


شعبان گفت: ادعاهای «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در مورد اشتباهی بودن حمله جنگنده‌های آمریکایی علیه مواضع ارتش سوریه کاملا نادرست است؛ زیرا پس از آن‌که گروه تروریستی داعش مواضع بمباران شده ارتش را تحت کنترل خود درآورد، جنگنده‌های آمریکایی هیچ واکنش در مقابل این تسلط نشان ندادند و به عناصر آن حمله نکردند.


وی متذکر شد، شواهد و مدارک نشان می‌دهند که هیچ اشتباهی رخ نداده است بلکه این حمله از قبل برنامه‌ریزی شده بود.


مشاور اسد تصریح کرد، از همان ابتدای مداخله آمریکا، ما گفتیم که این اقدام علیه داعش نیست بلکه پوششی برای گسترش نفوذ این گروه تروریستی است.


براین اساس، جنگنده‌های ائتلاف تحت رهبری آمریکا، شامگاه شنبه با حمله به یک پایگاه ارتش سوریه در نزدیکی دیرالزور ۶۲ سرباز را به قتل رساندند و بیش از یکصد تن دیگر را زخمی کرده‌اند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس