تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اظهارنظرهای رئیس بانک مرکزی آمریکا از یک سو و درگیری موشکی عربستان و یمن از سوی دیگر سبب شد در معاملات دیروز (جمعه ۵ شهریور ماه) قیمت نفت نوسان بسیاری داشته باشد. به گزارش ایسکانیوز از شانا، قیمت نفت در معاملات روز جمعه پس از نوسان بسیار، اندکی افزایش یافت زیرا معامله‎گران به اظهارنظرهای […]

[ad_1]

نفت

اظهارنظرهای رئیس بانک مرکزی آمریکا از یک سو و درگیری موشکی عربستان و یمن از سوی دیگر سبب شد در معاملات دیروز (جمعه ۵ شهریور ماه) قیمت نفت نوسان بسیاری داشته باشد.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، قیمت نفت در معاملات روز جمعه پس از نوسان بسیار، اندکی افزایش یافت زیرا معامله‎گران به اظهارنظرهای رئیس بانک مرکزی آمریکا و گزارشهای مربوط به حمله موشکی به تأسیسات نفتی عربستان، واکنش نشان دادند.

سخنرانی جنت یلن، رئیس بانک مرکزی آمریکا، سبب شد ارزش دلار افزایش یابد و این مسئله، در آغاز معاملات دیروز بر قیمت نفت تأثیر منفی گذاشت. با این همه، انتشار گزارشهایی درباره برخورد موشکهای یمنی به تأسیسات نفتی عربستان، سبب شد قیمت نفت افزایش یابد.

در پایان معاملات دیروز، قیمت هر بشکه نفت خام برنت با ٢۵ سنت رشد، در سطح ۴٩ دلار و ٩٢ سنت تثبیت شد.

قیمت هر بشکه نفت خام دبلیو تی آی آمریکا نیز ٣١ سنت افزایش یافت و به ۴٧ دلار و ۶۴ سنت برای هر بشکه رسید.

سل اومک، تحلیلگر ارشد مؤسسه انرژی منیجمنت، اعلام کرد حمله به تأسیسات نفتی عربستان تأثیری شدید بر بازار نفت نخواهد داشت و گفت: مهمترین عاملی که اکنون بر بازار تأثیر می‎گذارد، دلایل فنی معاملاتی ناشی از فرارسیدن پایان هفته و افزایش ارزش دلار است.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس