تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارلوس کی روش، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی و کسب نایب قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفتند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب […]

[ad_1]

کارلوس کی روش، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی و کسب نایب قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب جواز حضور در مسابقات جام جهانی کارلوس کی روش، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران کسب این مقام را به اعضای تیم نوجوانان تبریک گفتند.


در این پیام آمده است: “موفقیت آینده سازان فوتبال ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی نوید روزهای بهتری را برای فوتبال ایران می دهد. توجه به این استعدادهای نوپا می تواند فوتبال ایران را برای سالهای آینده بیمه کند. بدین وسیله تیم ملی فوتبال بزرگسالان این موفقیت را به تک تک اعضای این تیم تبریک می گوید و برای این تیم در مسابقات جام جهانی آرزوی موفقیت دارد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس