تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در پیامی، مدال برنز کیمیا علیزاده، نخستین بانوی ایرانی مدال آور در المپیک را تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز؛ در پیام شهیندخت مولاوردی آمده است؛ سرکار خانم کیمیا علیزاده کسب اولین مدال المپیک تاریخ ورزش زنان ایران و عنوان جوان ترین مدال آور المپیک تاریخ ورزش […]

[ad_1]

مولاوردی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در پیامی، مدال برنز کیمیا علیزاده، نخستین بانوی ایرانی مدال آور در المپیک را تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز؛ در پیام شهیندخت مولاوردی آمده است؛

سرکار خانم کیمیا علیزاده

کسب اولین مدال المپیک تاریخ ورزش زنان ایران و عنوان جوان ترین مدال آور المپیک تاریخ ورزش ایران را در المپیک ریو ۲۰۱۶ به شما و ملت بزرگ و سرافراز ایران تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزونتان را در تمامی عرصه های زندگی آرزو می نمایم.

بی تردید این افتخارآفرینی که با غیرت و سختکوشی و شجاعت و اعتمادبه نفس مثال زدنی شما نصیب کشورمان شد در تاریخ این دیار و در خاطره مردمان آن بویژه دختران و زنانمان مانا بوده و افق های روشنی را فراروی ورزش زنان در دولت تدبیر و امید خواهد گشود.سپاس بی پایان نثار شما و خانواده عزیزتان و مربیان و معلمانتان و مدیران ورزشی و فدراسیون تکواندوی کشور و تمامی کسانی که پرچم ایران را با دستان تاریخ ساز شما در ریو به اهتزاز در آوردند.

شهیندخت مولاوردی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس