تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به دنبال صعود تیم ملی نوجوانان به رقابتهای جام جهانی زیر ۱۷ سال ۲۰۱۷ و همچنین کسب عنوان سوم رقابتهای جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا توسط ملی پوشان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به مهدی تاج تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز، در نامه شیخ سلمان – رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است: […]

[ad_1]

به دنبال صعود تیم ملی نوجوانان به رقابتهای جام جهانی زیر ۱۷ سال ۲۰۱۷ و همچنین کسب عنوان سوم رقابتهای جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا توسط ملی پوشان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به مهدی تاج تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز، در نامه شیخ سلمان – رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است:

باعث افتخار من است که به شما و خانواده فوتبال ایران صعود تیم ملی نوجوانان به مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا ۲۰۱۶ به میزبانی هند و همچنین دستیابی به عنوان سوم رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا و عملکرد بی نظیر تیم ملی فوتسال ایران در تاریخ آسیا، صمیمانه تبریک بگویم.

همچنین به تیم ملی نوجوانان ایران در راستای صعود مقتدرانه شان به جام جهانی زیر ۱۷ سال ۲۰۱۷ به میزبانی هند نیز درود می فرستم و برایشان آرزوی بهترین ها را دارم.

عملکرد تماشایی، نتایج ستودنی و انسجام پایدار تیمی که توسط ملی پوشان ایران طی رقابتهای جام جهانی فوتسال به نمایش گذاشته شد، باعث ایجاد غرور در سراسر آسیا شد. ایران ثابت کرد که تیم های آسیایی نه تنها قدرت رقابت با تیم های در سطح جهان را دارند، بلکه بر آنان نیز می توانند چیره شوند و من امیدوارم که موفقیت های ایران الهام بخش سایر تیم های آسیایی برای قرارگیری در مقابل تیم های در سطح فوتسال جهان باشد.

ایران به خود ثابت کرد که یکی از نیروهای غالب در سطح فوتسال جهان است و موفقیت آنان در رقابتهای جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کملبیا نشان از تلاش بی وقفه، پشتکار و تعهد تمام اعضای فعال در فدراسیون فوتبال ایران است.

از صمیم قلب معتقدم که اکنون زمان درخشش و تسلط آسیا در سطح جهان است و مطمئنم بازیکنان ما فصل جدیدی را در تاریخ این قاره کهن خواهند نوشت.

یکبار دیگر تبریک صمیمانه من را به هر دو تیم در راستای دستیابی به دستاوردهای قابل ستایش و عملکرد باشکوهشان طی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا ۲۰۱۶ و جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا اعلام کنید و برایشان آرزوی فتح قله های عظیم تر را دارم.

۶۰۳/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس