تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سردار سرلشکر محمد باقری با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، عید سعید غدیرخم را به مقامات کشوری و لشکری تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، عید سعید غدیرخم را به مقامات کشوری و لشکری تبریک گفت. […]

[ad_1]

سردار سرلشکر محمد باقری با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، عید سعید غدیرخم را به مقامات کشوری و لشکری تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، عید سعید غدیرخم را به مقامات کشوری و لشکری تبریک گفت.

در این پیام آمده است: کاروان حج از دیدار خانه معبودش برمی‌گشت که ندای وحی بر پیامبر اعظم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) نازل گشت تبسمی شیرین بر چهره دلربای رسول گرامی اسلام نقش بست و تاریخ به تماشای اقیانوس غدیر ایستاد و همه گوش فرا دادند به روز غدیر، غدیر اگرچه برکه‌ای در بیابان بود ولی هفت دریا به وسعت تاریخ و زمان است که موجش از ازل تا ابد را فرا گرفت و افلاکیان به تکریم آن به یکدیگر تهنیت می‌گفتند و می‌گویند، روز غدیر شایسته هر حمد و ثناست، غدیر روزی است که وحی از او پیراست و محمد (ص) بدو آراست و اسلام از او برخاست زمانی که دستان مولا علی(ع) در دست حجت خاتم محمد رسول‌ الله (ص) بود که فرمود: ای خلق آگاه باشید که پروردگار چنین فرمود: «الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا»، انتخاب علی(ع) را کمال دین و اتمام نعمت‌ها دانست پس ای تمام خلق بشر بدانید من کنت مولاء فهذا علی مولاه.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیرخم، عید ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس خدمت حضرتعالی آرزومندم در صراط مستقیم ولایت و در رکاب سید و سالار غدیریان، مقام معظم فرماندهی کل قوا، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز تا برآمدن خورشید انتظار ظهور حضرت مهدی (عج) ثابت قدم واستوار باشید، انشاءالله

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس