تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پس از قهرمانی کیانوش رستمی در دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو، تاماش آیان بلافاصله نزد این قهرمان کشورمان رفت و کسب این مدال طلا را به وی و سایر اعضای فدراسیون و مسئولان ورزش ایران تبریک گفت. به گزارش تابناک ورزشی، آیان که چندین بار به ایران سفر کرده است، در […]

[ad_1]

پس از قهرمانی کیانوش رستمی در دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو، تاماش آیان بلافاصله نزد این قهرمان کشورمان رفت و کسب این مدال طلا را به وی و سایر اعضای فدراسیون و مسئولان ورزش ایران تبریک گفت.

به گزارش تابناک ورزشی، آیان که چندین بار به ایران سفر کرده است، در این گفت وگو صورت کیانوش را بوسید و او را در اغوش کشید.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران نیز قهرمانی کیانوش رستمی در المپیک ۲۰۱۶ ریو را به مردم ایران تبریک گفت. علی مرادی پس از قهرمانی کیانوش رستمی در دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: به همه مردم ایران این قهرمانی را تبریک می‌گویم و خیلی خوشحالم که آنها شاد هستند.رقابت فشرده و سنگینی بود که کیانوش توانست از این سختی‌ها عبور کند و به بالاترین مقام در المپیک برسد.

تبریک حضوری تاماش آیان با بوسه بر گونه کیانوش
تبریک حضوری تاماش آیان با بوسه بر گونه کیانوش

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس