تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرآنلاین: تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون در صفحات اینستاگرام خود قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را تبریک گفتند.  تیم فوتبال پرسپولیس توانست پس از ۹ سال به مقام قهرمانی لیگ برتر برسد و دهمین قهرمانی خود را جشن بگیرد. بازیگران سینما و تلویزیون در فضای مجازی قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفتند. در ادامه […]

[ad_1]

خبرآنلاین: تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون در صفحات اینستاگرام خود قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را تبریک گفتند.

 تیم فوتبال پرسپولیس توانست پس از ۹ سال به مقام قهرمانی لیگ برتر برسد و دهمین قهرمانی خود را جشن بگیرد.

بازیگران سینما و تلویزیون در فضای مجازی قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفتند.

در ادامه بخشی از این پست‌ها را می‌خوانید:

پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس و بازیگر فیلم «خوب، بد، جلف» در پی این موفقیت نوشت: «در کنار غم رفتن عارف عزیزمون دلم نیومد قهرمانیمون رو شادباش نگم. این قهرمانی به همه هواداران عزیز پرسپولیس و خانواده بزرگ قرمز دوست و پیشکسوتان این باشگاه بزرگ خجسته باد. بازیکنان عزیز دل و کادر فنی دوست داشتنی خسته نباشید. رامین جان رضاییان، امید عالیشاه و احمد نورالهی دستتون درد نکنه یادتون هستیم.»

تبریک اینستاگرامی پنج هنرمند به پرسپولیسی‌ها

پولاد کیمیایی، بازیگر سینما هم ضمن تبریک، برای پرسپولیسی‌ها کری خواند و نوشت: «دربی مال ما قهرمانی مال شمادمتونم گرم با اقتدار اول شدید مبارکتون باشه حقتون بود ولی سال دیگه ازاین تو بمیریا نیست.»

تبریک اینستاگرامی پنج هنرمند به پرسپولیسی‌ها

رامین راستاد بازیگر فیلم «رسوایی» هم در پی این قهرمانی این‌طور نوشت: «بابا مگه میشه این تیم قهرمان نشه؟ تبریک به همه هواداراى پرسپولیس»

تبریک اینستاگرامی پنج هنرمند به پرسپولیسی‌ها

المیرا شریفی مقدم گوینده اخبار هم به انتشار عکسی از لوگوی تیم پرسپولیس بسنده کرد.

تبریک اینستاگرامی پنج هنرمند به پرسپولیسی‌ها

علی انصاریان، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس که در مجموعه «آسپرین» ساخته فرهاد نجفی و فیلم «حس خوب زندگی» به کارگردانی فرناز امینی بازی کرده است، عکسی از تیم پرسپولیس در زمان حضور خودش را منتشر کرد و این موفقیت را این‌طور تبریک گفت: «تبریک بابت قهرمانی، عجب تیمی بود یادش بخیر.»

تبریک اینستاگرامی پنج هنرمند به پرسپولیسی‌ها

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس