تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیسیون ماده ۵ در آخرین جلسه خود با پیشنهاد شهردار تهران مبنی بر تغییر پهنه نمایشگاه بین المللی به پارک موافقت کرد. پژمان پشمچی زاده با تأیید این خبر به ایسنا گفت: براساس طرح تفصیلی نمایشگاه بین المللی واقع در بزرگراه شهید چمران در پهنه‌بندی کار و فعالیت قرار داشت که به پیشنهاد شهردار […]

[ad_1]

پشمچی زاده معاون شهرداری تهران

کمیسیون ماده ۵ در آخرین جلسه خود با پیشنهاد شهردار تهران مبنی بر تغییر پهنه نمایشگاه بین المللی به پارک موافقت کرد.

پژمان پشمچی زاده با تأیید این خبر به ایسنا گفت: براساس طرح تفصیلی نمایشگاه بین المللی واقع در بزرگراه شهید چمران در پهنه‌بندی کار و فعالیت قرار داشت که به پیشنهاد شهردار تهران این پهنه به G111 (فضای سبز عمومی)تغییر کرد.

وی با بیان اینکه با این مصوبه شاهد هم‌پیوندی با بوستان ملت و اراضی باشگاه انقلاب خواهیم بود و نتیجه آن شکل‌گیری یک گستره ممتاز و ویژه برای بهره‌مندی مردم تهران است، گفت: در آخرین جلسه ‌ کمیسیون ماده ۵، کلیات پیشنهاد محمدباقر قالیباف شهردار تهران مبنی بر تبدیل ۳۴۷ هکتار از اراضی پایتخت از پهنه کار و فعالیت به پهنه سبز عمومی تصویب شد.

به گزارش ایسنا، براساس این پیشنهاد محدوده نمایشگاه بین المللی تهران و سایر عرصه‌های این محدوده از پهنه s با کاربری «کار و فعالیت» به پهنه G111 که به کاربری «فضای سبز عمومی» اختصاص دارد تبدیل و مقرر شد طرح مصوب کمیسیون ماده ۵ برای تصویب نهایی به شورای‌عالی شهرسازی و معماری ارسال شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس