تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در حال حاضر همچنان روی انتقال پل پوگبا کار می‌کنیم و نمی‌توانم چیزی بیش از این بگویم. تا ۳۱ آگوست فرصت داریم و هر چیزی ممکن است رخ دهد ولی امروز او بازیکن رئال مادرید نیست و نمی‌توانم در این رابطه حرفی بزنم. زین الدین زیدان،‌سرمری رئال مادرید مدعی شد که تیمش هنوز حدود […]

[ad_1]

در حال حاضر همچنان روی انتقال پل پوگبا کار می‌کنیم و نمی‌توانم چیزی بیش از این بگویم. تا ۳۱ آگوست فرصت داریم و هر چیزی ممکن است رخ دهد ولی امروز او بازیکن رئال مادرید نیست و نمی‌توانم در این رابطه حرفی بزنم.

زین الدین زیدان،‌سرمری رئال مادرید مدعی شد که تیمش هنوز حدود ۱ ماه فرصت دارد تا پل پوگبا، هافبک یووه را به خدمت بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”،‌زیدان بارها علاقه خود به جذب پوگبا را نشان داده و این در حالیست که گفته می‌شود پوگبا با یونایتد به توافق رسیده است. با این حال بسیاری از خبرگزاری ها مدعی شده اند که رئال مادرید مقصد مورد علاقه پوگبا است و او تحت فشار ایجنتش با یونایتد مذاکره کرده است.

زیزو در این رابطه گفت:” در حال حاضر همچنان روی انتقال پل پوگبا کار می‌کنیم و نمی‌توانم چیزی بیش از این بگویم. تا ۳۱ آگوست فرصت داریم و هر چیزی ممکن است رخ دهد ولی امروز او بازیکن رئال مادرید نیست و نمی‌توانم در این رابطه حرفی بزنم. همیشه راجع به وضعیت چیزهای مختلف صحبت کرده ام ولی حالا زمان صحبت کردن راجع به این موضوع نیست. خیلی از باشگاه ها خواهان جذب پوگبا هستند. رئال مادرید همیشه بهترین بازیکنان را می‌خواهد ولی ما به یووه احترام می‌گذاریم و فعلا چیزی به جز احترام نمی‌توانم ابراز کنم.”

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس