تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با اشاره به جلسه صبح امروز این فراکسیون با محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت گفت: در این جلسه نوبخت درباره برنامه ششم توضیحاتی ارائه کرد و نمایندگان فراکسیون نیز انتقادات خود را به برنامه ششم توسعه مطرح کردند. فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با […]

[ad_1]

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با اشاره به جلسه صبح امروز این فراکسیون با محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت گفت: در این جلسه نوبخت درباره برنامه ششم توضیحاتی ارائه کرد و نمایندگان فراکسیون نیز انتقادات خود را به برنامه ششم توسعه مطرح کردند.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به مطرح شده استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این جلسه بنده نیز نسبت به برخی اتفاقات نگران کننده از جمله وقوع تغییرات در وزارت آموزش و پرورش مانند تغییران مدیران به درخواست استیضاح کنندگان اشاره کردم.

وی افزود: فراکسیون امید تصمیم گرفت از استیضاح حمایت نکند و حتی امضا کنندگان استیضاح که وابستگی به فراکسیون امید داشتند امضای خود را پس گرفتند تا در این شرایط وزیری از دولت استیضاح نشود اما قرار نیست شاهد معامله صندلی‌های مدیران در وزارت آموزش و پرورش باشیم و استیضاح کنندگان برای وزارتخانه تعیین تکلیف کنند که چه کسی مدیر کدام استان باشد!

این عضو کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد:‌ آقای نوبخت هم در خصوص این نگرانی گفت که از روز گذشته مقرر شد تا تعیین تکلیف مساله استیضاح شخصا با وقوع هر تغییری در بین مدیران آموزش و پرورش در کلیه سطوح برخورد کنم و این کار را انجام خواهد داد .

سعیدی همچنین گفت: مساله پرداخت حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش نیز مورد بحث قرار گرفت. اصلاح حکم حقوق بازشستگان طبق ماده ١٢۵ قانون مدیریت خدمات کشوری مساله ای است که باید در سازمان مدیریت حل و فصل شود تا وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش هم اصلاح شود. در این خصوص نیز نوبخت قول داد این موضوع را در سازمان مدیریت توسط کارشناسان این سازمان بررسی و برای حل آن اقدام کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس