تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی والیبال تایلند با پذیرش شکست برابر قزاقستان در رتبه چهارم جدول گروه یک جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا باقی ماند تا حریف ایران در مرحله حذفی شود. به گزارش ایسکانیوز از فدراسیون والیبال، سومین و آخرین روز دور مقدماتی پنجمین دوره امروز (شنبه) با چهار دیدار در ناخون پاتوم تایلند پیگیری می […]

[ad_1]

112-270x158.jpg

تیم ملی والیبال تایلند با پذیرش شکست برابر قزاقستان در رتبه چهارم جدول گروه یک جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا باقی ماند تا حریف ایران در مرحله حذفی شود.

به گزارش ایسکانیوز از فدراسیون والیبال، سومین و آخرین روز دور مقدماتی پنجمین دوره امروز (شنبه) با چهار دیدار در ناخون پاتوم تایلند پیگیری می شود.
تیم ملی ب والیبال ایران در نخستین مسابقه امروز سه بر صفر کره جنوبی را شکست داد و با سه برد و ۹ امتیاز صدرنشین گروه دوم این رقابت ها شد.
در سومین مسابقه روز آخر دور مقدماتی تیم تایلند میزبان این رقابت ها سه بر یک مغلوب قزاقستان شد و بدون برد و با یک امتیاز در رتبه چهارم گروه یک باقی ماند تا حریف تیم ایران در مرحله حذفی شود.
در دومین دیدار امروز نیز تیم های ژاپن و استرالیا به مصاف هم رفتند که ژاپن در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید و به عنوان تیم سوم گروه ایران راهی مرحله حذفی شد.
در دیگر مسابقه باقی مانده که تا دقایقی دیگر برگزار می شود، تیم های چین تایپه و چین به مصاف هم می روند.
امروز نسبت به دو روز گذشته مسابقات، جمعیت بیشتری برای دیدار تایلند و قزاقستان به سالن آمده بودند که احتمالا به دلیل روز تعطیلی این کشور است.
تایلندی ها برای تشویق تیم خود از طبل های بزرگ استفاده می کنند، اما در هنگام رالی مسابقه سرو صدا نمی کنند و فرقی نمی کند که کدام تیم شروع کننده رالی باشد.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس