تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسکو بار دیگر بر موضع خود تاکید کرده است که واشنگتن و دمشق باید فعالیت نیروهای هوایی خود در استان حلب را هماهنگ کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، روزنامه روسی ایزوستیا به نقل از یک منبع آگاه به رایزنی های اخیر در خصوص حل و فصل بحران سوریه در شهر ژنو […]

[ad_1]

تاکید روسیه بر لزوم هماهنگی آمریکا و سوریه در حملات هوایی حلبفشار انگلیس و فرانسه برای تحریم بیشتر سوریه در سازمان مللترکیه: هیچ آتش‌بسی با نیروهای کُرد سوریه وجود ندارد

مسکو بار دیگر بر موضع خود تاکید کرده است که واشنگتن و دمشق باید فعالیت نیروهای هوایی خود در استان حلب را هماهنگ کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، روزنامه روسی ایزوستیا به نقل از یک منبع آگاه به رایزنی های اخیر در خصوص حل و فصل بحران سوریه در شهر ژنو بین آمریکا و روسیه، نوشت: ایالات متحده آمریکا بسته پیشنهادی خود را با هدف هماهنگی عملیات هوایی در حلب در اختیار روسیه قرار داده است.

این روزنامه در ادامه افزود: مسکو این مساله را به روشنی اعلام کرده است که نیروی هوایی روسیه هیچ گونه عملیات هوایی در حلب ندارد و آمریکا خود باید در خصوص این مساله با سوریه مذاکره و رایزنی کند.

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه نیز روز جمعه پس از گفتگوهای ۱۲ ساعته با جان کری وزیر خارجه آمریکا گفت: همکاری آمریکا و روسیه بر سر اهداف مورد نظر در سوریه هنوز نهایی نشده است ولی نشست مشورتی کارشناسان می تواند به حل و فصل مساله کمک کند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس