تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس هیأت تجاری بازرگانان گیلان گفت: استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بر ضرورت توجه بیش از پیش بر امر صادرات کالا و حمایت از تولیدات داخل تأکید دارند. به گزارش ایلنا از آستارا، علی خودکار بعد از ظهر امروز درجمع خبرنگاران این شهرستان،بیان کرد: سفر سه روزه به جمهوری آذربایجان […]

[ad_1]

رئیس هیأت تجاری بازرگانان گیلان گفت: استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بر ضرورت توجه بیش از پیش بر امر صادرات کالا و حمایت از تولیدات داخل تأکید دارند.

به گزارش ایلنا از آستارا، علی خودکار بعد از ظهر امروز درجمع خبرنگاران این شهرستان،بیان کرد: سفر سه روزه به جمهوری آذربایجان با هدف بررسی و ارزیابی بازار مرکز تجاری جمهوری آذربایجان به مرکزیت باکو انجام می‌شود.


رئیس هیأت تجاری بازرگانان گیلان تصریح کرد: ۲۵ نفر از فعالان بخش اقتصادی و خصوصی شامل اتاق اصناف، بازرگانان و تولیدکنندگانی که در بخش محصولات صادراتی فعال هستند در این سفر ما را همراهی می‌کنند.


خودکار، بررسی و ارزیابی تمام جوانب بازار جمهوری آذربایجان را در رونق صادرات و حمایت از تولید تأثیرگذار دانست و افزود: با صادرات محصولات تولید داخل به کشورهای همسایه می‌توان پایه‌های اقتصاد کشور را باثبات کرد.


خودکار بیان داشت: گیلان سومین استانی است که در سفر مذکور شرکت می‌کند و تاکنون تمام استان‌های مجاور نوار مرزی جمهوری آذربایجان از مرکز تجاری باکو بازدید کرده‌اند.


رئیس هیأت تجاری بازرگانان گیلان خاطرنشان کرد:  استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بر ضرورت توجه بیش از پیش بر امر صادرات کالا و حمایت از تولیدات داخل تأکید دارند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس