تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۴
محمدحسین کروبی:‌

حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی برای بار دوم تحت عمل جراحی چشم قرار گرفت.

به گزارش گذارنیوز محمد حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی با اعلام این مطلب گفت: دو چشم آقای کروبی از مدت ها پیش دچار عارضه آب مروارید شده بود که یکی از چشم های ایشان توسط آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی یک ماه قبل مورد عمل جراحی قرار گرفت، و موفقیت آمیز بود.

وی افزود: آقای دکتر هاشمی با چندین بار معاینه، عمل چشم دیگر پدر را موکول کرده بودند به شرایطی که بایستی برای چشم ایشان بوجود آید، که سرانجام عمل جراحی آب مروارید چشم دیگر آقای کروبی در دومین عمل جراحی طی سال جاری دیروز صبح جمعه در بیمارستان نور بوسیله وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت تدبیر و امید با موفقیت انجام شد.

فرزند مهدی کروبی ادامه داد: آقای دکتر هاشمی وعده دادند که پدر تحت نظر و معاینه خواهند بود، تا مطمئن باشند که عمل این بار چشم ایشان نیز مانند عمل چشم قبلی، موفقیت آمیز بوده باشد.

محمد حسین کروبی، در تشریح وضعیت جسمی رییس مجلس ششم و کاندیدای انتخابات سال ۸۸ افزود: وضعیت جسمی پدر کاملاً رضایت بخش است، و عارضه قبلی مربوط به زانوی ایشان نیز با اقدامات به موقع فیزیوتراپی که انجام پذیرفت، رو به بهودی گذاشته شده است، و پدر روزی یک ساعت در حیاط منزل شخصی شان پیاده روی انجام داده و مشکل زانوی ایشان مرتفع شده است.

وی همچنین در رابطه با شرایط روحی روانی مهدی کروبی گفت: مطمئن باشید اکنون وضعیت روحی پدرم به مراتب نسبت به وضعیت جسمی شان بهتر است.

فرزند مهدی کروبی در بخش دیگری از سخنان خود، در تشریح آخرین وضعیت حصر پدر خود گفت: تاکنون اقدامی درجهت رفع حصر آقای کروبی انجام نشده است، و علیرغم آن که این موضوع را به بعد از مذاکرات و توافق هسته ای موکول کرده بودند، اما خبر خاصی از ناحیه دوستان ما در دولت آقای روحانی شنیده نشده است که گفته شود رییس جمهور با مراجع ذیصلاح و مقامات عالی رتبه نظام در جهت رفع حصر، رایزنی کرده باشد.

وی، اما شرایط پیش روی مهدی کروبی را در دولت تدبیر و امید نسبت به دولت قبل، بهتر توصیف، و تصریح کرد: در زمان آقای روحانی، از ناحیه سازمان ذیصلاح اطلاعاتی- امنیتی کشور، پدر از آپارتمان تحت مالکیت این سازمان به خانه ی شخصی خود منتقل شدند، و حتی اکنون روزنامه هایی مانند کیهان و رسالت نیز در اختیار ایشان جهت مطالعه قرار می گیرد، ضمن اینکه خانه ای که اکنون آقای کروبی در آن ساکن هستند، دارای حیاط بوده و امکان پیاده روی و هواخوری برای ایشان وجود دارد.

محمد حسین کروبی به وضعیت ملاقات فرزندان با مهدی کروبی اشاره کرد و گفت: ملاقات فرزندان با پدر مانند دولت قبل، هفته ای یک بار است، که از این لحاظ، تغییری در ملاقات ها صورت نگرفته است، اما ملاقات ها مدتی است که بدون حضور مأموران انجام شده و مشکلی وجود ندارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس