تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا،محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در چالوس گفت : برای خطه شمال هزار میلیارد تومان برای چهار راه مهم مواصلاتی تا پایان سال جاری تزریق می شود و در سفر رئیس جمهور به مازندران نیز دستوراتی از سوی رئیس جمهور برای کنارگذرها […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا،محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در چالوس گفت : برای خطه شمال هزار میلیارد تومان برای چهار راه مهم مواصلاتی تا پایان سال جاری تزریق می شود و در سفر رئیس جمهور به مازندران نیز دستوراتی از سوی رئیس جمهور برای کنارگذرها داده شده است.


معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت که تا پایان سال جاری تحولات قابل توجهی در کشور رخ خواهد داد و مردم طعم شیرین خدمات دولت را لمس و احساس خواهند کرد.


 محمد باقر نوبخت  در آئین ستاد گرامیداشت هفته دولت در سینما جهان نمای چالوس ، پرداخت بدهی به گندمکاران ، بازنشستگان ، پیمانکاران و اجرای کامل طرح های نیمه تمام در حوزه های مختلف بویژه در حوزه راه را از مهم ترین اقداماتی دانست که تا پایان سال مردم شاهد آن خواهند بود.


وی گفت : همچنین حدود ۶۶ طرح توسط سرمایه گذاران خارجی می تواند زمینه ساز اشتغال و بهبود فضای کسب و کار تا پایان امسال در کشور باشد.


سخنگوی دولت به اختصاص تسهیلات برای ساخت حدود هفت هزار و ۵۰۰ واحد نیمه کاره رها شده تا پایان سال جاری اشاره کرد و گفت که علاوه برآن تلاش خواهیم کرد زمینه فرصت شغلی برای دستکم ۱۵۰ هزار نفر نیز در کشور فراهم کنیم


نوبخت در خصوص طرح های عمرانی نیز افزود : برای اجرای کامل طرح های عمرانی در حوزه راه استان های گیلان و مازندران اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است و همچنین رئیس جمهوری نیز دستورات لازم برای تکمیل کنارگذرهای مازندران داده است .


سخنگوی دولت تدبیر و امید گفت : این دولت توانست زنجیرهای تحریم را که به اتهام ناروا درقالب ۶ قطعنامه به پای ملت بسته بودند پاره کند و آژانس هسته ای را به این باور برساند که فعالیت ایران در تولید انرژی هسته ای بود و هیچگونه فعالیت نظامی نداشته است.


معاون رئیس جمهوری در خصوص ایجاد منطقه ویژه آزاد در استان مازندران نیز گفت : مسئولان استانی و نمایندگان مردم مازندران در مجلس گزارشی در این حوزه تهیه کنند و به یقین مجلس شورای اسلامی و دولت درصورت مساعد بودن شرائط دراین زمینه تصمیم گیری خواهد کرد.


وی استاندار مازندران را فرزند شایسته استان خواند و گفت : خوشبختانه دکتر فلاح فرزند استان با شایستگی مسائل استان را دنبال می کند.


آئین گرامیداشت هفته دولت با حضور استاندار و مسئولان و جمع کثیری از مردم در سینمای جهان نمای چالوس برگزار شد.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس