تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا از برنامه این فدراسیون برای کاهش تعداد تیم‌های حاضر در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از تسنیم، کارلو تاوکیو که پیش از این از ایجاد تغییرات در تعداد تیم‌های حاضر در مسابقات باشگاهی سری A ایتالیا تا سال ۲۰۱۶ از ۲۰ به ۱۸ […]

[ad_1]

کارلو ناوکیو

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا از برنامه این فدراسیون برای کاهش تعداد تیم‌های حاضر در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از تسنیم، کارلو تاوکیو که پیش از این از ایجاد تغییرات در تعداد تیم‌های حاضر در مسابقات باشگاهی سری A ایتالیا تا سال ۲۰۱۶ از ۲۰ به ۱۸ تیم خبر داده بود، در خصوص مزایای ۱۸ تیمی شدن این رقابت‌ها گفت: این کار به افزایش سطح فنی تیم‌ها کمک می‌کند. این هفته با نمایندگان باشگاه‌ها ملاقات خواهیم کرد تا گامی در راه اجرای این ابتکار و این ایده برداریم، هرچند کار ساده‌ای در پیش نخواهیم داشت. واضح است که نمی‌توانیم این کاهش تعداد تیم‌ها را یک ساله انجام دهیم چون این کار نیاز به زمانی چهار یا پنج ساله دارد.

رئیس ۷۳ ساله فدراسیون فوتبال ایتالیا در ادامه در مورد اینکه ایده‌آل ترین وضعیت برای سه لیگ سطح بالای ایتالیا چطور خواهد بود، اظهار داشت: هجده تیم در سری A، بیست تیم در سری B و دو گروه ۲۰ تیمی در لِگا پرو (لیگ دسته سوم).

۷۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس