تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
نفت امروز بعد از ظهر جواب می‌دهد

خبر خوشی که هواداران پرسپولیس در روزهای اخیر منتظر شنیدن آن بودند را مدیرعامل اسبق این باشگاه داد و اعلام کرد مبلغ انتقال دروازه‌بان نفت تهران به جمع قرمز پوشان تامین شده است.

به گزارش “گذار خبر”، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت تهران که پیوستنش به پرسپولیس به بن بست خورده بود دوباره می‌تواند به این تیم بپیوندد.

امیر عابدینی که در روزهای اخیر پیگیر موضوع انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بود شب گذشته در یک پست اینستاگرامی به هواداران سرخ پوشان اعلام کرد حسین هدایتی هزینه حضور این دروازه‌بان جوان را تامین می‌کند:

«سلام دوستان. برای پاسخ به شما باید از آخرین وضعیت می‌شدم و بعد این مطلب را برای شما پست می‌کردم.
در ابتدا باید عرض کنم من با آقای قنبرزاده صحبت کردم و موافقت ایشان را کسب کردم. سپس با آقای طاهری صحبت کردم و ایشان گفتند دارم پیگیری می‌کنم و همین حالا با آقای قنبرزاده وارد مذاکره می‌شوم که وارد مذاکره شدند اما مدیریت نفت با اینکه رضایت آقای منصوریان را جلب کرده بود به آقای طاهری می‌گویند ما ایشان(بیرانوند) را برای ۶ ماه به صورت قرضی می‌دهیم، نه به صورت آزاد که تقریبا مذاکره متوقف می‌شود تا امشب که بنده قول تامین مبلغ قرارداد را از آقای هدایتی گرفتم که ایشان گفت من قبلا هم اعلام کردم بودجه آوردن بیرانوند را تامین می‌کنم. من بلافاصله با آقای ابراهیمی تماس گرفتم و گفتم شرایط شما را تامین می‌کنیم فقط بازیکن را در اختیار پرسپولیس قرار بدهید و در شرایط انتقال ایشان به خارج از کشور ۵۰ درصد حق انتقال به نفت داده شود. مجددا موضوع را با آقای طاهری مطرح کردم که ایشان نیز استقبال کردند که من آخرین تماس را با نفت گرفتم و قرار شد تا (امروز پنج‌شنبه) ساعت یک(۱۳) پاسخ قطعی بدهند. ان‌شاالله خیر است.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس