تاریخ انتشار: ۰۳ آبا ۱۳۹۴
يک پايگاه خبري آمريکايي:

سازمانهای اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی، ابو بکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری صهیونیستی داعش و دو تن از معاونان ارشد وی را کشته‌اند زیرا تاریخ مصرف آنها گذشته بود.

به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه اینترنتی خبری لبنانی الحدث نیوز، این خبر را پایگاه اینترنتی خبری آمریکایی« وترنز» منتشر کرد.
الحدث نیوز نوشت : داعش عمر کوتاهی دارد که بیشتر از چند سال نیست اما در همین چند سال وحشیانه ترین جنایات را علیه انسانیت مرتکب شده است. کشتار ، تجاوز به عنف به زنان ، سرقت و ویرانگری بخشی از کارهای داعش است که به سرعت و به صورت وحشتناک و کاملا حرفه ای در جهان عرب رخنه کرده است اما از زمان ظهور داعش در عراق ، خبرهای متناقضی درباره اینکه چه کسانی پشت این گروه قرار دارند و از کجا حمایت مالی می شوند و چه کسانی از داعشی ها حمایت می کنند منتشر می شود.
مدتی است که برخی از رسانه های غربی می گویند فرماندهان شبکه داعش همان افسران سابق ارتش صدام هستند و همه کارشناسان و نظامیان صدام هم اکنون از فرماندهان داعش محسوب می شوند.
پس از آنکه داعش در عراق و سوریه گسترش یافت و خطر همه منطقه را تهدید کرد آمریکا با همکاری هم پیمانان اروپایی خود به زعم خودشان یک ائتلاف بین المللی برای جنگ با داعش تشکیل دادند.صدها حمله هوایی آمریکا به مکانهای تحت تسلط داعش فقط به آسیبهای ناچیز منجر شد و نتوانست جلوی گسترش داعش را بگیرد بلکه بر عکس این گروه بیش از هر زمان دیگری تسلطش افزایش یافت.
پس از شکست آمریکا ، روسیه وارد عمل شد و قواعد بازی را تعییر داد. سئوال اینجاست چرا سه هفته حملات هوایی روسیه به مواضع داعش از حملات آمریکایی دهها بار موفق تر بوده است ؟ پاسخ آن است که داعش ساخته و پرداخته آمریکاست و اسرائیل داعش را آموزش می دهد و عربستان نیز حمایت مالی می کند.
دلایل این گفته نیز به شرح زیر است :
برخی رسانهای غربی به نقل از یک نفر در داخل پارلمان عراق اعلام کردند ارتش عراق شخصی را از اعضای داعش دستگیر کرد و هنگام تحقیقات مشخص شد نام او «‌یوسی ایلون شاحاک » است که یک اسرائیلی است و برای سازمان جاسوسی خارجی اسرائیل ( موساد ) کار می کند.
به گفته پایگاه اینترنتی خبری آمریکایی « وترنز تودی » بین موساد و داعش همکاری گسترده ای وجود دارد و شماری از مستشاران اسرائیلی با داعش کار می کنند و طرحهای راهبردی می دهند و آنها را در نبردها راهنمایی می کنند.
علاوه بر این داعش از کمک کشورهای عربستان و قطر و امارات و اردن برخوردار است که هم پیمان اسرائیل هستند.
برخی از این منابع گفتند عربستان به داعش بیش از ۳۰ هزار دستگاه خودروی دو دیفرانسیل داده است. اردن نیز بیش از ۴۵۰۰ دستگاه خودروی دو دیفرانسیل داده است. قطر و امارات نیز از این شبکه حمایت مالی زیادی کرده اند.
گفتنی است هواپیماهای همین کشورها هم اکنون نیز در فرودگاه موصل در استان نینوای عراق فرود می آیند و حامل کمکهای نظامی و پشتیبانی برای داعش هستند. این هواپیماها از اردن به پرواز در می آیند و در موصل فرود می آیند.
خطرناک ترین اطلاعاتی که وترنز تودی فاش کرده آن است که ابو بکر البغدادی سرکرده داعش با شلیک دو گلوله یکی به ناحیه سر و دیگری به ناحیه کتفش ترور و کشته شده است همچنین دو تن از معاونان ارشد او نیز کشته شدند.
هیچ از منابع دیگر این اطلاعات را اعلام نکرده اند.
گفته می شود سازمانهای اطلاعاتی آمریکا و موساد ابو بکر البغدادی را کشته اند زیرا نقشی را که وی بازی می کرد پایان یافته و به مهره سوخته تبدیل شده بود.
در این گزارش آمده است شبکه داعش از اوکراین به عنوان پناهگاه خود استفاده می کنند و گزارشها حاکی است شمار زیادی از جنگجویان داعشی به اوکراین می روند تا به روسیه نفوذ کنند و روسیه موفق شده است اعضای یک گروه تروریستی را که برای عملیات تروریستی طراحی می کردند دستگیر کند.
بار دیگر دولت آمریکا شبکه ای را برای اجرای طرحهایش ساخته است همان کاری که در افغانستان و لیبی و عراق و کشورهای دیگر انجام داد به همین سبب ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه همه توان خود را برای جنگ با داعش در سوریه و عراق به کار گرفته است تا داعش و بلندپروازیهای آمریکا را برای تقسیم منطقه به کشورهای طائفه ای کوچک درهم بشکند.
تحلیلگران نظامی معتقدند ارتش روسیه با همکاری با ارتشهای سوریه و عراق و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می تواند داعش را شکست دهد و به آمریکا و کشورهای عرب خلیج فارس درس دندان شکنی بدهد به همین سبب می بینیم که برخی کشورهای عرب خلیج فارس و ترکیه سردرگم شده اند و با پوتین تماس می گیرند و پیشنهادهای فریبنده ای می دهند و تطمیع می کنند تا دست از عملیات خود علیه داعش بردارد.
روزهای آینده پاسخگوی همه پرسشها خواهد بود و رسوایی های جدیدی از داعش و رهبران آن در کشورهای عرب خلیج فارس و آمریکا و موساد بر ملا خواهد شد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس