تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] درخشش تیم فوتبال پنج نفره کشورمان در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در زمره شگفتی‌های این بازی‌ها قرار گرفت. به گزارش ایلنا، سایت کمیته بین‌المللی در جدیدترین گزارش خود مربوط به بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ری اقدام به معرفی پنج شگفتی بزرگ این مسابقات کرد. در میان این شگفتی‌ها نام تیم فوتبال پنج نفره کشورمان نیز دیده می […]

[ad_1]

درخشش تیم فوتبال پنج نفره کشورمان در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در زمره شگفتی‌های این بازی‌ها قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سایت کمیته بین‌المللی در جدیدترین گزارش خود مربوط به بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ری اقدام به معرفی پنج شگفتی بزرگ این مسابقات کرد. در میان این شگفتی‌ها نام تیم فوتبال پنج نفره کشورمان نیز دیده می شود.


در توضیح مربوط به تیم ایران با اشاره به تاریخ‌سازی شاگردان جواد فلفلی پس از پیروزی مقابل آرژانتین و صعود به فینال آمده است:

«با صدرنشینی آرژانتین و برزیل در گروه خود، همه چیز مهیای یک جدال میان نمایندگان آمریکای جنوبی در فینال فوتبال پنج نفره بود. برزیل میزبان با گل‌های شگفت انگیز جفینیو با نتیجه ۲ بر یک چین را شکست داد و راهی دیدار فینال برای کسب مدال طلا شد، اما در دیگر بازی و در یک اتفاق غیر منتظره، آرژانتین در ضربات پنالتی به ایران باخت و نتوانست برای دومین بار در ۱۲ سال اخیر به فینال پارالمپیک راه پیدا کند. قهرمان آسیا در فینال نتوانست برزیل را مغلوب کند، اما اولین مدال خود را این رشته را جشن گرفت.»


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس