تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اجرای نمایش «دایناسورهای رنگی» که قرار بود امروز و فردا در محوطه باز تئاترشهر اجرای خود را در بخش فضای باز جشنواره داشته باشد، به دلیل تاخیر در پرواز، اجرای خود را از فردا (چهارم شهریور ماه( آغاز می‌کند، بر این اساس این کار قرار است روز ۵ شنبه نیز اجرا داشته باشد. به […]

[ad_1]

۲۰ تیر آخرین فرصت ارسال اثر به جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان

اجرای نمایش «دایناسورهای رنگی» که قرار بود امروز و فردا در محوطه باز تئاترشهر اجرای خود را در بخش فضای باز جشنواره داشته باشد، به دلیل تاخیر در پرواز، اجرای خود را از فردا (چهارم شهریور ماه( آغاز می‌کند، بر این اساس این کار قرار است روز ۵ شنبه نیز اجرا داشته باشد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، «دایناسورهای رنگی» به کارگردانی «میکل ستو و جوسف ماریا لای» است که اجرای خود را از روز سوم جشنواره ساعت ۱۹ در محوطه باز فضای تئاترشهر آغاز می‌کند. این نمایش با تاخیری که در پرواز داشت امروز اجرا نخواهد داشت اما در روزهای سوم و چهارم به نمایش در می‌آید.
نمایش «دایناسورهای رنگی» به نویسندگی و کارگردانی مشترک مایکل استو و جوزف ماریا لای ویژه مخاطبان کودک و نوجوان اجرا می‌شود. داستان این نمایش درباره سه دایناسور رنگی است که تلاش می‌کنند بچه‌ها را از دنیای کامپیوتر بیرون بیاورند. این نمایش با استفاده از عروسک‌های غول پیکر اجرا می‌شود.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس