تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش کودک تاج محمد و دیوهای سیاه و سفید به نویسندگی عبد الرحمن دیه جی و کارگردانی سپیده اقدامی از۷شهریوردرفرهنگسرای نیاوران  آغاز شده و تا ۹مهرماه ،درسالن گوشه این فرهنگسرا به روی صحنه خواهد بود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران نمایش ” تاج محمد و دیوهای […]

[ad_1]

نمایش کودک تاج محمد و دیوهای سیاه و سفید به نویسندگی عبد الرحمن دیه جی و کارگردانی سپیده اقدامی از۷شهریوردرفرهنگسرای نیاوران  آغاز شده و تا ۹مهرماه ،درسالن گوشه این فرهنگسرا به روی صحنه خواهد بود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران نمایشتاج محمد و دیوهای سیاه و سفید ” نمایشی موزیکال به همراه موسیقی سنتی است، که برای گروه سنی الف و ب اجرا می شود.

موضوع نمایش ،تاج محمد که خیلی ترسو و تنبل است ،با سرزنش زنش وارد جنگل می شود و در آنجا با دیوها روبرو می شود و برای شکست دادن آن ها و خلاص شدن ازدستشان از هوش خودش استفاده می کند و…

پویا بیگی ،فرشته پیرعلی وکیارش جمشیدی، عروسک‌ گردانی این اثر را برعهده دارند. همچنین علیرضا حسین پور طراح صحنه و ساخت عروسک این نمایش را نیز سپیده اقدامی برعهده دارد.

نمایش« تاج محمد و دیوهای سیاه و سفید » که مدت اجرای آن ۴۵ دقیقه است ،غیر از سه‌شنبه‌ها هرهفته ،هرروز ساعت ۳۰/۱۸ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برروی صحنه می رود.

علاقمندان برای تهیه بلیط این نمایش می توانند ازطریق سایت بلیط و گیشه فرهنگسرای نیاوران اقدام نمایند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس