تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در جمع ملی‌پوشان و کادر فنی تیم ملی فوتسال، دقایقی با آنها گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در این دیدار پس از شنیدن صحبت‌های کادرفنی و کاپیتان تیم و همچنین ضمن تأیید همه موارد عنوان شده، گفت: من شخصاً هیچ […]

[ad_1]

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در جمع ملی‌پوشان و کادر فنی تیم ملی فوتسال، دقایقی با آنها گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در این دیدار پس از شنیدن صحبت‌های کادرفنی و کاپیتان تیم و همچنین ضمن تأیید همه موارد عنوان شده، گفت: من شخصاً هیچ تفاوتی بین تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی قائل نیستم و هر کدام از این تیم‌ها جایگاه ویژه‌ای برای مسئولان فدراسیون دارند و مهم هستند. هر تیم در حد و اندازه‌های خود مورد توجه قرار می‌گیرد و بدون شک همه مسائل و مشکلات تیم‌ها پس از بررسی و آنالیز از سوی کارشناسان، رفع خواهد شد.

وی خطاب به بازیکنان خاطرنشان کرد: شکست مقابل تیم قهرمان جهان را به دست فراموشی بسپارید. بازی خوب شما بسیار مهم بود که در این دیدار صورت گرفت و اگر از فرصت‌هایی که داشتید استفاده می کردید، ۶ بر ۵ پیروز میدان بودید.

وی ادامه داد: تأکید می‌کنم که مردم ایران اعتقاد زیادی به بازیکنان تیم ملی فوتسال دارند و از پیروزی و موفقیت آنها خوشحال می‌شوند. معتقدم خوشحال شدن مردم عزیز کشورمان از پیروزی‌های شما، کمتر از تیم ملی فوتبال نیست. به همین خاطر تمام تلاش خود را برای دو بازی پیش رو به کار گرفته تا پیروز میدان شوید و دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کنید.

رئیس فدراسیون در ادامه به بازیکنان اعلام کرد که بدون شک استحقاق حضور در مراحل بالای جام جهانی دارند. وی گفت: امیدوارم با پیروزی در دو بازی آینده، به جایگاه خود در رده‌های جهانی برسید. ما روی تک تک شما حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم و با تلاش و پشتکاری که از شما سراغ دارم، مطمئنم این مهم رخ می دهد.

تاج در پایان به اعضای تیم گفت: تمام نیازهای بازیکنان بجا است. شما سرمایه‌های ایران هستید و مردم ایران ذاتاً فوتبال و فوتسال دوست هستند. با وجود مشکلات، بیشترین تلاش خود را به کار می‌گیرید تا دل مردم را شاد کنید.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس