تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۴
رئیس سازمان لیگ گفت:

رئیس سازمان لیگ گفت: من از سرمربی تیم ملی خبر دارم اما بهتر است شما تلاش کنید که از وضعیت او باخبر شوید و او به ایران بازگردد.

به گزارش گذارنیوز،  مهدی تاج در نشست معاونان فدراسیون ایتالیا اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده بودیم قرار بود نمایندگان ایتالیایی در هفته دوم به ایران بیایند تا در خصوص بحث حرفه‌ای بودن باشگاه‌ها بازاریابی و سایر مسائل برنامه‌ریزی داشته باشیم. خوشحالم که این موضوع طبق وعده داده شده رخ داد.

وی ادامه داد: صحبت‌هایی را در این خصوص خواهیم داشت و قرار است هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز در برج میلاد با این نمایندگان جلسه داشته باشد و فردا هم مدیران تمام باشگاه‌ها به دیدار این نمایندگان بیایند.

رئیس سازمان لیگ تصریح کرد: ما نیاز داریم تا در بحث حرفه‌ای برنامه‌ریزی انجام دهیم و استانداردهای لازم را کسب کنیم. باید درآمدزایی داشته باشیم و از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرایط خوبی را کسب کنیم.

تاج در مورد اینکه آیا از کی‌روش خبری دارد یا خیر، گفت: به نفع فوتبال است که کی‌روش برگردد. شما خبرنگاران هم تلاش کنید که او بازگردد من از او خبر دارم اما شما تلاش‌تان را کنید که به ایران بازگردد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس