تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۴
رئیس سازمان لیگ گفت:

رئیس سازمان لیگ گفت: من از سرمربی تیم ملی خبر دارم اما بهتر است شما تلاش کنید که از وضعیت او باخبر شوید و او به ایران بازگردد.

به گزارش گذارنیوز،  مهدی تاج در نشست معاونان فدراسیون ایتالیا اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده بودیم قرار بود نمایندگان ایتالیایی در هفته دوم به ایران بیایند تا در خصوص بحث حرفه‌ای بودن باشگاه‌ها بازاریابی و سایر مسائل برنامه‌ریزی داشته باشیم. خوشحالم که این موضوع طبق وعده داده شده رخ داد.

وی ادامه داد: صحبت‌هایی را در این خصوص خواهیم داشت و قرار است هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز در برج میلاد با این نمایندگان جلسه داشته باشد و فردا هم مدیران تمام باشگاه‌ها به دیدار این نمایندگان بیایند.

رئیس سازمان لیگ تصریح کرد: ما نیاز داریم تا در بحث حرفه‌ای برنامه‌ریزی انجام دهیم و استانداردهای لازم را کسب کنیم. باید درآمدزایی داشته باشیم و از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرایط خوبی را کسب کنیم.

تاج در مورد اینکه آیا از کی‌روش خبری دارد یا خیر، گفت: به نفع فوتبال است که کی‌روش برگردد. شما خبرنگاران هم تلاش کنید که او بازگردد من از او خبر دارم اما شما تلاش‌تان را کنید که به ایران بازگردد.

۰۰

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس