تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد پاداش ملی‌پوشان طبق جدولی از پیش طراحی‌ شده، پرداخت خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون ، مهدی تاج ضمن تبریک و خسته‌نباشید به اعضای تیم ملی فوتسال گفت: اعضای تیم ملی شامل بازیکنان و کادر فنی بسیار غیرتمند و با نشان دادن قدرت فوتسال […]

[ad_1]

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد پاداش ملی‌پوشان طبق جدولی از پیش طراحی‌ شده، پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون ، مهدی تاج ضمن تبریک و خسته‌نباشید به اعضای تیم ملی فوتسال گفت: اعضای تیم ملی شامل بازیکنان و کادر فنی بسیار غیرتمند و با نشان دادن قدرت فوتسال ایران، اتفاقی تاریخی رقم زدند که موجب مباهات و افتخار همه ما ایرانیان است.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در مسابقات پیش روی این تیم در مراحل بالاتر اظهار داشت: امیدوارم همچون گذشته، فوتسالیست‌های ایران بتوانند با نشان دادن عملکردی مثبت، دل مردم ایران را شاد کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: همان طور که پیش از مسابقات، جدول پاداش ملی‌پوشان مصوب و ارائه شده بود، پاداش آنها مطابق با جدول پرداخت خواهد شد. پاداش دو مسابقه اول مطابق جدول در کلمبیا پرداخت شده و چنانچه تیم به مراحل بالاتر نیز صعود کند، همه پاداش‌ها پرداخت می‌شود.

تاج خاطرنشان کرد: در صورتی که فوتسالیست‌های ایران بتوانند به فینال این مسابقات راه یابند، علاوه بر پاداش مصوب و مطابق با تصمیم هیئت رئیسه، پاداش جدید نیز به آنها اختصاص داده خواهد شد.

۶۰۳ /۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس