تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] موسوی گفت: راه اندازی سوآپ تعامل سازنده با کشورها را تقویت کرده و به امن‌تر شدن کشور کمک می‌کند. سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تاثیر راه اندازی سوآپ بر امنیت سیاسی کشور گفت: سوآپ با توجه به وابسته شدن کشورها به مسیر ترانزیتی ایران می‌تواند تحریم‌های […]

[ad_1]

موسوی گفت: راه اندازی سوآپ تعامل سازنده با کشورها را تقویت کرده و به امن‌تر شدن کشور کمک می‌کند.

سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تاثیر راه اندازی سوآپ بر امنیت سیاسی کشور گفت: سوآپ با توجه به وابسته شدن کشورها به مسیر ترانزیتی ایران می‌تواند تحریم‌های احتمالی علیه کشورمان را به نوعی تعدیل کند.


وی افزود: اکنون که دیپلماسی کشور ما فعال شده و فرصت آن پیش آمده که سوآپ از سر گرفته شود می‌توانیم دوباره مصرف کنندگان جنوب و شمال کشورمان را به نوعی به هم متصل کنیم و از این مسیر درآمد نیز حاصل کنیم.


موسوی با بیان اینکه سوآپ صد درصد به امن‌تر شدن کشور کمک می‌کند، تاکید کرد: به طور مثال تولید نفت خزر ممکن است اقتصادی نباشد اما بحث حاکمیتی است و دولت مجلس، حاکمیت و نظام در این امر متفق القولند؛ مقوله سوآپ نیز جدای از مباحث اقتصادی به لحاظ سیاسی و امنیتی تاثیر فزاینده‌ای دارد.


وی یادآور شد: راه اندازی سوآپ تعامل سازنده با کشورها را تقویت می‌کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس