تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] امروزه برند های کوچک با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند به بازار خوبی دست یابند. مشاغل جدیدی نیز رونق گرفته و افراد زیادی توانسته اند در وضعیت رکود اقتصادی از بستر این رسانه آنلاین استفاده کنند. به گزارش تیک به نقل روابط عمومی بینا برند، امروزه ازاینستاگرامبه عنوان یکی از محبوبترین و پرکاربردترین شبکه […]

[ad_1]

امروزه برند های کوچک با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند به بازار خوبی دست یابند. مشاغل جدیدی نیز رونق گرفته و افراد زیادی توانسته اند در وضعیت رکود اقتصادی از بستر این رسانه آنلاین استفاده کنند.

به گزارش تیک به نقل روابط عمومی بینا برند، امروزه ازاینستاگرامبه عنوان یکی از محبوبترین و پرکاربردترین شبکه های اجتماعی یاد می شود. این جامعه مجازی دربازاریابی اینترنتینقش بسزایی داشته و برندهای معتبر زیادی از این شبکه برای معرفی محصولات و همچنین برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند.

تبلیغات در اینستاگرامدارای تاثیر فوق العاده زیادی است که شرکت ها و برندهای بزرگ و کوچک با استفاده از آن توانسته اند سهم بسزایی از بازار را نصیب خود کنند و در این راستا سودآوری خود را افزایش داده اند.

امروزه شاهد آن هستیم که برند های کوچک و تازه کار با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند به بازار خوبی برای محصولات خود دست یابند و فروش مناسبی را تجربه نمایند، مشاغل جدیدی نیز بواسطه این شبکه اجتماعیرونق گرفته اند و افراد زیادی توانسته اند در وضعیت رکود اقتصادی از بستر اینرسانه آنلاین استفاده کنند. بطوریکه یک کاربر با کمترین سطح دانش، می تواند کالا یا خدمات مورد نظر خود را در اینستاگرام جستجو نماید و تبدیل به یک مشتری برای یک کسب و کار نوپا شود.

شبکه های اجتماعی همواره بهترین مکان برای اجرای کمپین های مردمیاست. صاحبان کسب و کار با هوشمندی توانسته اند روی موج این کمپین های تبلیغاتیسوار شوند و به محبوبیت برند خود بیافزایند. اینستاگرام طی چند سال اخیر نقش بسزایی در انعکاس این پدیده های اجتماعی داشته است.

در حال حاضر صنایع گوناگونی در کشور وجود دارند که اینستاگرام را به عنوان یک رسانه اجتماعی پرنفوذ و کم هزینه در جهت برندسازیخود استفاده می کنند. بنابراین به شما به عنوان یک کارآفرین پیشنهاد می کنیم تا زمان را از دست نداده و هرچه سریعتر با یک برنامه ریزی صحیح موفقیت خود را تضمین نمایید.

بینابرندافتخار دارد با تکیه بر تجربه و دانش متخصصان خود با اجرایکمپین های خلاق اینترنتیدر شبکه های اجتماعی، گامی مهم در جهت رشد و ارتقاء جایگاه تولیدکنندگان و نام های تجاری ایرانی برداشته است و در این راه آگاهانه و با جدیت برای موفقیت کسب و کارهای ایرانی تلاش می کند.

از شما دعوت می کنیم جهت اطلاع از شرح خدمات و تعرفهتبلیغات در شبکه های اجتماعیبه سایت ما سر بزنید. جهت حمایت از کارآفرین های ایرانی، کلیه پکیج ها با تخفیف ویژه ۱۵درصد تا پایان شهریور ماه ارائه می شوند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس