تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشکیل فراکسیون سوم بر عملکرد این فراکسیون اثری ندارد،‌ در عین حال گفت:‌ اکثر کسانی که موسوم به مستقلین هستند دیدگاهشان با فراکسیون امید همراه است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش اظهار کرد: ما در کشور دو جناح اصلاح‌طلب و […]

[ad_1]

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشکیل فراکسیون سوم بر عملکرد این فراکسیون اثری ندارد،‌ در عین حال گفت:‌ اکثر کسانی که موسوم به مستقلین هستند دیدگاهشان با فراکسیون امید همراه است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش اظهار کرد: ما در کشور دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا داریم و در خلاف فقدان احزاب این دو جناح هستند که افکار عمومی جامعه را هدایت می‌کنند و طرفدارانی بین مردم دارند. من غیر از این دو تفکر فعلا تفکر دیگری را در عرصه سیاسی کشور نمی شناسم.

وی افزود:‌ اینکه عده‌ای به اسم مستقلین یااعتدالیون فراکسیونی تشکیل دهند، خیلی معنادار نیست چرا که اعتدال یک روش است و راهبرد نیست. معمولا هر کسی یک پیشینه سیاسی دارد و با آن پیشینه شناخته می‌شود. ممکن است اصولگرا یا اصلاح‌طلب باشد و البته می‌تواند در اصلاح‌طلبی یا اصولگرای خود اعتدال داشته باشد.

نماینده مردم اردکان در مجلس خاطر نشان کرد: اینکه کسی یک روز اصولگرا و یک روز اصلاح‌طلب باشد و یک روز دیگر خود را به عنوان مستقل معرفی کند خیلی در قاموس سیاسی کشور معنا و مفهومی ندارد و از آن طرف افکار عمومی این طور فعالیت سیاسی را نفی و طرد می‌کنند.

تابش با بیان اینکه تشکیل فراکسیون سوم هیچ تاثیری در روند حرکت فراکسیون امید نخواهد داشت یادآور شد: تعداد افراد فراکسیون امید که میثاق نامه را امضا کردند مشخص است. ممکن است درصد کوچکی تغییر کرده باشد ولی هر کس به مشی اصلاح‌طلبی و اعتدالی با توجه به ائتلافی که انجام شد معتقد بوده همان مشی را ادامه می‌دهد و فعالیت‌های ما با استفاد از ظرفیت نیروهای متخصص، متعهد و مجرب ادامه پیدا خواهد کرد.

نائب رئیس فراکسیون امید در پایان اظهار کرد: اکثر کسانی که موصوف به مستقلین هستند و دیدگاهشان با فراکسیون امید همراه است ولی اینکه در آینده انتخابات در پشت صحنه خبرهایی باشد که عده ای خواسته باشند فراکسیون را علم کنند، من خبری ندارم.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس