تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بنا بر اظهارات مسئولین ترکیه در پی کودتای اخیرا حدود ۲۴۶ تن از مردمی که در مقابل تلاش کودتاچیان مقاومت کرده بودند کشته و حدود ۲۰۰۰ تن دیگر زخمی شدند.  به گزارش انتخاب، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مهمت شیمشک، معاون نخست وزیر ترکیه در حاشیه نشست وزرای […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بنا بر اظهارات مسئولین ترکیه در پی کودتای اخیرا حدود ۲۴۶ تن از مردمی که در مقابل تلاش کودتاچیان مقاومت کرده بودند کشته و حدود ۲۰۰۰ تن دیگر زخمی شدند.
 
به گزارش انتخاب، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مهمت شیمشک، معاون نخست وزیر ترکیه در حاشیه نشست وزرای اقتصادی و روسای بانک‌های مرکزی گروه ۲۰ که در شهر “چنگدو” در جنوب شرقی چین در حال برگزاری است، طی سخنانی اظهار کرد: پیش از همه‌چیز دوست دارم بگویم که با وجود اتفاق ناخوشایندی که هفته پیش برای ترکیه رخ داد، ما قاطعانه به پایبندی به اصل دموکراسی و اجرای قانون ادامه می‌دهیم و موقعیت ما پس از همه این اتفاقات دستخوش تغییری نشده است.
 
پارلمان ترکیه روز پنجشنبه پیشنهاد دولت مبنی بر اجرای وضعیت فوق‌العاده را برای ۳ ماه تصویب کرد که به موجب آن رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور دارای اختیاراتی همچون تصویب قوانین جدید با حکم حکومتی، دور زدن قوه مقننه و محدود کردن اجتماعات مردم می‌شود.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس