تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار تهران گفت: بهتر است دستگاه‌ها در حوزه جوانان موازی کاری نکنند علاوه بر آن اقدامات انجام شده قابل ارزیابی باشد. به گزارش ایسنا، حسین هاشمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران که امروز در استانداری تهران برگزار شد افزود: لازم است گزارش شش ماهه اول شهرستان‌های استان تهران تا پایان شهریورماه […]

[ad_1]

استاندار تهران گفت: بهتر است دستگاه‌ها در حوزه جوانان موازی کاری نکنند علاوه بر آن اقدامات انجام شده قابل ارزیابی باشد.

به گزارش ایسنا، حسین هاشمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران که امروز در استانداری تهران برگزار شد افزود: لازم است گزارش شش ماهه اول شهرستان‌های استان تهران تا پایان شهریورماه ارسال و ارائه شود.

وی گفت: پایان پاییز جلسه فصلی ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران را به منظور ارزیابی فعالیت‌های انجام شده شهرستان‌ها در حوزه جوانان برگزار می‌کنیم.

استاندار تهران تاکید کرد: لازم است شهرستان‌ها با نخبگان و جوانان جلساتی را برگزار کنند تا از دیدگاه‌های آنها اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن جلسات شهرستانی ستاد ساماندهی جوانان به طور مستمر برگزار شود و در صورتی که در فرمانداری‌ها اهداف سازمانی محقق نشود جابجایی در ظرفیت‌ها صورت گیرد.

وی با تاکید بر نقش صدا و سیما در حوزه جوانان اظهار کرد: این سازمان باید هم در بخش‌های خبری و هم در برنامه‌های تخصصی به حوزه جوانان وقت بیشتری را اختصاص دهد. این کار هم موجب فرهنگ سازی و هم موجب تأمین نظر مقام معظم رهبری می‌شود. از سوی دیگر صنایع دستی و گردشگری نیز در حوزه جوانان از اهمیت زیادی برخوردار است و آنان می‌توانند نقش زیادی در این زمینه‌ها ایفا کنند.

به گزارش ایسنا هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: با مطالعه گزارشی که از وزارت ورزش و جوانان دریافت کردم به این نتیجه رسیدم که حوزه جوانان در کل کشور تحرک چندانی ندارد و انتظار می‌رود که استان‌ها در حوزه جوانان فعالیت‌های بیشتری داشته باشند. این وضعیت در استان تهران نیز حاکم بوده است.

وی با بیان اینکه به حوزه جوانان باید جدی‌تر پرداخته شود افزود: نسل جدید آینده سازان کشور هستند و توجه به آنان یک وظیفه مذهبی و ملی است.

هاشمی در پایان با اشاره به سازمان‌های مردم نهاد اظهار کرد: لازم است به این سازمان‌ها توجه بیشتری کنیم. هر زمان که کارها را به مردم سپردیم موفق بوده‌ایم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس