تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] برنامه «ردپای تو» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو از چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس روانه آنتن شبکه دو می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «ردپای تو» ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در میان نوجوانان را هدف گرفته و […]

[ad_1]

ردپای تو

برنامه «ردپای تو» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو از چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس روانه آنتن شبکه دو می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «ردپای تو» ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در میان نوجوانان را هدف گرفته و شامل بخش هایی نظیر «جهت اطلاع»؛ گزارشی از فعالیت های گوناگون نوجوانان بسیجی، «کاشی»؛ گفتگو با نوجوانان پیرامون آرزوها، ایده ها و تلاش های شان به منظور ساختن آینده ای روشن برای کشور و «تا رسیدن»؛ معرفی نوجوانان نخبه می شود.
مجریان این برنامه نوجوانانه عبارتند از فاطمه پارسا چهر، آرش گویا، محمد حسن عباسی و مائده خسروی که به تهیه کنندگی خدیجه شهبازی و کارگردانی محمد میرمعصومی چهارشنبه و پنجشنبه این هفته ساعت ۱۷ به روی آنتن می رود و متعاقب آن به صورت هفتگی در جدول پخش شبکه دو قرار خواهد گرفت.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس