تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بی باک گفت: برای گرفتن مدال هر چه در توان داریم را رو خواهیم کرد، گرفتن مدال قست است و زحمتی که در بازی های بکشیم. مربی تیم ملی تکواندو به ایسکانیوز گفت: برای حضور مقتدر در المپیک از چهار سال قبل برنامه ریزی شده و امیدوارم با آمادگی خوبی که بچه ها دارند […]

[ad_1]

بی باک گفت: برای گرفتن مدال هر چه در توان داریم را رو خواهیم کرد، گرفتن مدال قست است و زحمتی که در بازی های بکشیم.

مربی تیم ملی تکواندو به ایسکانیوز گفت: برای حضور مقتدر در المپیک از چهار سال قبل برنامه ریزی شده و امیدوارم با آمادگی خوبی که بچه ها دارند بتوانیم در هر سه وزن مردان روی سکوی نخست قرار بگیریم.

مهدی بی باک در ادامه گفت: وضعیت المپیکی ها از تمام جهات مناسب است و در شرایط خوبی به سر می برند، امیدوارم بهترین نتیجه را در المپیک بگیریم .

وی تصریح کرد: برای گرفتن مدال هر چه در توان داریم را رو خواهیم کرد، گرفتن مدال قست است و زحمتی که در بازی های بکشیم. امیدورام هر سه بازیکن رو سکوی اول قرار گیرند. البته المپیک میدانی غیر قابل پیش بینی است، تلاش می کنیم دل مردم را با گرفتن مدال شاد کنیم.

وی در خاتمه گفت : امیدورایم کمک کاروان ایران باشیم و تیم های دیگر هم بتوانند مدال کسب کنند و از مردم می خواهم برای موفقیت تیم ملی تکواندو دعا کنند تا پشتوانه تلاش بجه ها باشد.

۶۰۶/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس