تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مربی تیم ملی تکواندو ایران، گفت: فرزان عاشورزاده ورزشکار بی تجربه ای نبود و در حالت عادی باید ۱۰ بر صفر حریف مراکشی را شکست می داد. به گزارش ایسکانیوز، مهدی بی باک پس از شکست فرزان عاشورزاده مقابل حریف مراکشی، گفت: نظر خاصی ندارم متاسفانه فرزان یک ثانیه زودتر فکر کرد بازی را […]

[ad_1]

بی باک

مربی تیم ملی تکواندو ایران، گفت: فرزان عاشورزاده ورزشکار بی تجربه ای نبود و در حالت عادی باید ۱۰ بر صفر حریف مراکشی را شکست می داد.

به گزارش ایسکانیوز، مهدی بی باک پس از شکست فرزان عاشورزاده مقابل حریف مراکشی، گفت: نظر خاصی ندارم متاسفانه فرزان یک ثانیه زودتر فکر کرد بازی را برده و از این شکست خیلی ناراحتم، اما به روز های آینده امیدوارم.
وی ادامه داد: در المپیک هرچیزی امکان پذیر است و این فشار همیشه روی بازیکنان مطرح هست اما این ها دلیلی برای شکست فرزان عاشورزاده نیست.
مربی تیم ملی تکواندو ایران، گفت: میدان المپیک با همه میادین فرق دارد، فرزان نتوانست توانایی خودش را ثابت کند. اشتباه بزرگ عاشورزاده این بود که فکر می کرد وقتی ٣ بر صفر جلو است، یعنی برنده است.
وی تصریح کرد: فرزان ورزشکار کم تجربه ای نبود، در حالت طبیعی وی باید ١٠ امتیاز از حریفش پیش می افتاد اما اینجا المپیک است و فشار زیادی وجود دارد.
بی باک تصریح کرد: شکست عاشورزاده تاثیری در عملکرد سایر ورزشکاران ندارد. ما سه نماینده خوب دیگر داریم و باید این شکست فراموش شود.
وی در مورد شانس صعود حریف مراکشی عاشورزاده به فینال، گفت: بعید می دانم حریف مراکشی در دور بعد حریف چینی را شکست دهد.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس