تاریخ انتشار: ۲۵ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: حضور مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در مراسمی از فوتبال نونهالان ، با اتفاق جالبی همراه بود.  مسئولان برگزاری چهارمین دوره از تورنمنت «اف‌سی‌بی اسکولا» – تورنمنتی در رده نونهالان است که توسط باشگاه بارسلونا برگزار می‌شود – این هفته برای مراسم اهدای جوایز به تیم قهرمان از ادمیلسون، مدافع برزیلی پیشین […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: حضور مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در مراسمی از فوتبال نونهالان ، با اتفاق جالبی همراه بود.

 مسئولان برگزاری چهارمین دوره از تورنمنت «اف‌سی‌بی اسکولا» – تورنمنتی در رده نونهالان است که توسط باشگاه بارسلونا برگزار می‌شود – این هفته برای مراسم اهدای جوایز به تیم قهرمان از ادمیلسون، مدافع برزیلی پیشین بارسلونا و جرارد پیکه مدافع اسپانیای حال حاضر این تیم دعوت به عمل آوردند تا ضمن اهدای جوایز برای بازیکنان کم و سن‌سالی که رؤیاهای بزرگی در سر دارند، سخنرانی کنند و به آنها انگیزه بدهند. حضور پیکه در این مراسم اما با اتفاق جالبی همراه شد.

یکی از بازیکنان تیم برنده بعد از دریافت جام قهرمانی آنقدر ذوق زده شد که دست پیکه که به سمتش دراز شده بود را ندید و بدون آنکه با مدافع بارسا دست بدهد از کنار او گذشت.

بی‌محلی کودک اسپانیایی، پیکه را خجالت‌زده کرد!

پیکه در این مراسم گفت: زمانی که ۱۰ ساله بودم، تلاش برای رسیدن به رویایم را اینجا در بارسلونا آغاز کردم و ۲۰ سال بعد این باشگاه هنوز هم دارد به پرورش بازیکنان و انسان‌‌‌هایی که به یکسری ارزش‌ها پایبند هستند ادامه می‌دهد. مایه افتخار من است که عضوی از این باشگاه هستم و معتقدم که ما در زمینه استفاده از استعداد‌های آکادمی‌‌مان بهترین هستیم.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس