تاریخ انتشار: ۱۷ آبا ۱۳۹۴

محمد مایلی کهن و علی کفاشیان شب گذشته مهمان یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر بودند.

بی‌توجهی مایلی کهن

به گزارش “گذارخبر” به نقل از خبرآنلاین، این دو چهره فوتبال ایران رو در روی یکدیگر نشستند تا درمورد وضعیت تیم ملی صحبت کنند. مایلی کهن که معمولا یکی از منتقدان فوتبال ایران است، در این برنامه از کفاشیان و کروش انتقاد کرد. از طرفی کفاشیان هم از مایلی کهن انتقاد کرد که به عنوان عضوی از فدراسیون چرا از کروش و اسلامیان نایب رئیس اول فدراسیون انتقاد می‌کند.

به فاصله کمتر از ۲۴ ساعت، این دو نفر همسفر شدند و همراه با کاروان تیم امید به امارات رفتند. آن‌ها زمانی که با کاروان تیم امید در اردو حاضر شده بودند، دور یک میز نشسته بودند و کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون در حال صحبت کردن برای اعضای کادر فنی تیم امید بود. مایلی کهن هم در این جمع حضور داشت اما نکته جالب، صورت عبوس مایلی کهن و عدم توجه او به صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال است. مایلی کهن عدم توجه خود را با موبایل بازی اش نشان داده است، آن هم در شرایطی که همه در حال گوش دادن به صحبت های کفاشیان هستند و به صورت او خیره شده اند.

نکته جالب در مورد برنامه شب گذشته شبکه خبر این است که کفاشیان به دوستانش در فدراسیون فوتبال گفته که نمی دانسته قرار است در این برنامه، جلوی محمد مایلی کهن بنشیند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس